x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Opus Dames blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Opus Fompa blouse met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200221865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198526340.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199484710.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198740554.jpg
      Opus Opus Fompa blouse met klepzakken Fompa blouse met klepzakken Fompa blouse met klepzakken Fompa blouse met klepzakken (1)
      Opus Fompa blouse met klepzakken
      • 04251238949173
      3
      69.95 EUR
    • Opus Fython blouse van linnen met streepprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178643738.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178393687.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182634099.jpg
      Opus Opus Fython blouse van linnen met streepprint Fython blouse van linnen met streepprint Fython blouse van linnen met streepprint Fython blouse van linnen met streepprint (2)
      Opus Fython blouse van linnen met streepprint
      • 04251238922718
      1
      most_sold
      69.90 EUR
    • Opus Fanoka tuniek van satijn
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169354175.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181264500.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181262242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169354176.jpg
      Opus Opus Fanoka tuniek van satijn Fanoka tuniek van satijn Fanoka tuniek van satijn shirtblouse Glanzend materiaal Satijnen look lange mouwen ronde hals Type speciale grootte: standaard Pasvorm: standaard pasvorm (1)
      Opus Fanoka tuniek van satijn
      • 04251238872266
      2
      55.34 EUR
    • Opus Blouse 'Flanja'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156379174.jpg
      Opus Opus Blouse 'Flanja' Blouse 'Flanja' Blouse 'Flanja' Lichte print, seersucker-look, smalle knoopsluiting (1)
      Opus Blouse 'Flanja'
      • 04251238802447
      • OPU1238002000003
      2
      62.30 EUR
    • Opus Fartan longline blouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187393143.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189829663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186129912.jpg
      Opus Opus Fartan longline blouse Fartan longline blouse Fartan longline blouse Opus Blouse Fartan (1)
      Opus Fartan longline blouse
      • 04251238939280
      2
      73.90 EUR
    • Opus Blouse 'Flusi'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153812418.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186542308.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181263472.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178393599.jpg
      Opus Opus Blouse 'Flusi' Blouse 'Flusi' Blouse 'Flusi' Materiaalmixshirt, chiffon aan de voorkant (1)
      Opus Blouse 'Flusi'
      • 04251200672894
      2
      49.90 EUR
    • Opus Frona blouse in linnenblend met streepprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181855633.jpg
      Opus Opus Frona blouse in linnenblend met streepprint Frona blouse in linnenblend met streepprint Frona blouse in linnenblend met streepprint Frona blouse in linnenblend met streepprint (1)
      Opus Frona blouse in linnenblend met streepprint
      • 04251238920127
      1
      59.90 EUR
    • Opus Fudia tuniek met V-hals
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178206596.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182259669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187677469.jpg
      Opus Opus Fudia tuniek met V-hals Fudia tuniek met V-hals Fudia tuniek met V-hals Fudia tuniek met V-hals (1)
      Opus Fudia tuniek met V-hals
      • 04251238924361
      1
      59.90 EUR
    • Opus Friedi oversized blouse met broderie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181287863.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187692237.jpg
      Opus Opus Friedi oversized blouse met broderie Friedi oversized blouse met broderie Friedi oversized blouse met broderie Friedi oversized blouse met broderie (1)
      Opus Friedi oversized blouse met broderie
      • 04251238923333
      1
      63.90 EUR
    • Opus Tuniek met V-hals en plooidetail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201570157.jpg
      Opus Opus Tuniek met V-hals en plooidetail Tuniek met V-hals en plooidetail Tuniek met V-hals en plooidetail Tuniek met V-hals en plooidetail (1)
      Opus Tuniek met V-hals en plooidetail
      • 04251238949890
      1
      53.90 EUR
    • Opus Blouse 'Fraube'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172843379.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181283099.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172614158.jpg
      Opus Opus Blouse 'Fraube' Blouse 'Fraube' Blouse 'Fraube' OPUS BLOUSE FRAUBE (1)
      Opus Blouse 'Fraube'
      • 04251238890970
      • OPU1501001000003
      1
      63.90 EUR
    • Opus Blouse Fansk Chambray 244789159
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190522206.jpg
      Opus Opus Blouse Fansk Chambray 244789159 Blouse Fansk Chambray 244789159 Blouse Fansk Chambray 244789159 Opus Blouse Fansk Chambray 244789159 (1)
      Opus Blouse Fansk Chambray 244789159
      • 04251238921889
      1
      41.40 EUR
    • Opus Blouse Faune
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185841643.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182582121.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183639551.jpg
      Opus Opus Blouse Faune Blouse Faune Blouse Faune Opus Blouse Faune (1)
      Opus Blouse Faune
      • 04251238930348
      1
      49.90 EUR
    • Opus Felmie blouse met streepprint en ruches
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187686865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181881650.jpg
      Opus Opus Felmie blouse met streepprint en ruches Felmie blouse met streepprint en ruches Felmie blouse met streepprint en ruches Felmie blouse met streepprint en ruches (1)
      Opus Felmie blouse met streepprint en ruches
      • 04251238920325
      1
      63.90 EUR
    • Opus Top Farani Crepe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186344484.jpg
      Opus Opus Top Farani Crepe Top Farani Crepe Top Farani Crepe Opus Top Farani Crepe (1)
      Opus Top Farani Crepe
      • 04251238930300
      1
      43.90 EUR
    • Opus overhemdblouse Friedi Natural
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191079114.jpg
      Opus Opus overhemdblouse Friedi Natural overhemdblouse Friedi Natural overhemdblouse Friedi Natural Opus overhemdblouse Friedi Natural (1)
      Opus overhemdblouse Friedi Natural
      • 04251238930430
      1
      53.90 EUR
    • Opus shirtblouse Flinka faded met knoopsluiting achter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180536036.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187369816.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182079555.jpg
      Opus Opus shirtblouse Flinka faded met knoopsluiting achter shirtblouse Flinka faded met knoopsluiting achter shirtblouse Flinka faded met knoopsluiting achter Flinka top met bloemenprint (1)
      Opus shirtblouse Flinka faded met knoopsluiting achter
      • 04251238925863
      1
      43.90 EUR
    • Opus Overhemdblouse Fritzi
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185900951.jpg
      Opus Opus Overhemdblouse Fritzi Overhemdblouse Fritzi Overhemdblouse Fritzi Opus Overhemdblouse Fritzi (1)
      Opus Overhemdblouse Fritzi
      • 04251238942648
      1
      53.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Mango (mango)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Axant (axant)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Closet London (closet_london)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Desoto (desoto)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Eterna (eterna)
      • Expresso (expresso)
      • Exxtasy (exxtasy)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Life-line (life_line)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Luhta (luhta)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MARCOP (marcop)
      • Marmot (marmot)
      • Meru (meru)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nikkie (nikkie)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nowadays (nowadays)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opposuits (opposuits)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Peuterey (peuterey)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Woods (river_woods)
      • Room seven (room_seven)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • SOL's (sol_s)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steiff (steiff)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be