x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Patagonia blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Patagonia Hemd Cayo Largo II - Blauw - Maten: M, L, XL, XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161559879.jpg
      Patagonia Patagonia Hemd Cayo Largo II - Blauw - Maten: M, L, XL, XXL Hemd Cayo Largo II - Blauw - Maten: M, L, XL, XXL Hemd Cayo Largo II - Blauw - Maten: M, L, XL, XXL Sinds de oprichting in 1973, staat Patagonia bekend om zijn diverse baanbrekende innovaties op het gebied van productie en milieubehoud. Als merk waren zij de eersten die gerecycled polyester en 100% organisch katoen introduceerden. Het begon allemaal met Yvon Chouinard, een jonge klimmer die in 1957 begon met het ontwikkelen van herbruikbaar klimmateriaal. Toen op een bepaald moment de vraag naar zijn handgemaakte producten zo groot werd dat hij het niet meer kon bijbenen, ging hij machines ... (1)
      Patagonia Hemd Cayo Largo II - Blauw - Maten: M, L, XL, XXL
      • 00192964457034
      3
      deal
      90.00 EUR
    • Patagonia Dames Lightweight Buttondown blouse (Maat L, wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185979722.jpg
      Patagonia Patagonia Dames Lightweight Buttondown blouse (Maat L, wit) Dames Lightweight Buttondown blouse (Maat L, wit) Dames Lightweight Buttondown blouse (Maat L, wit) Sinds de oprichting in 1973, staat Patagonia bekend om zijn diverse baanbrekende innovaties op het gebied van productie en milieubehoud. Als merk waren zij de eersten die gerecycled polyester en 100% organisch katoen introduceerden. Het begon allemaal met Yvon Chouinard, een jonge klimmer die in 1957 begon met het ontwikkelen van herbruikbaar klimmateriaal. Toen op een bepaald moment de vraag naar zijn handgemaakte producten zo groot werd dat hij het niet meer kon bijbenen, ging hij machines ... (1)
      Patagonia Dames Lightweight Buttondown blouse (Maat L, wit)
      • 00192964485242
      2
      84.95 EUR
    • Patagonia Dames Lightweight A/C blouse (Maat S, wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185999494.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185968236.jpg
      Patagonia Patagonia Dames Lightweight A/C blouse (Maat S, wit) Dames Lightweight A/C blouse (Maat S, wit) Dames Lightweight A/C blouse (Maat S, wit) Loszittende zomerblouse voor warme dagen, voelt aan als linnen, heerlijk om te dragen (1)
      Patagonia Dames Lightweight A/C blouse (Maat S, wit)
      • 00192964346642
      1
      69.95 EUR
    • Patagonia Dames Patrol Sol Blouse (Maat XS, groen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186057067.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186057068.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178983908.jpg
      Patagonia Patagonia Dames Patrol Sol Blouse (Maat XS, groen) Dames Patrol Sol Blouse (Maat XS, groen) Dames Patrol Sol Blouse (Maat XS, groen) Lichte blouse voor op reis, wandelen en tuinieren, voelt ook in de hitte heerlijk aan (1)
      Patagonia Dames Patrol Sol Blouse (Maat XS, groen)
      • 00192964382749
      1
      deal
      84.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Mango (mango)
      • Vila (vila)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • 10DAYS (10days)
      • Adidas (adidas)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cecil (cecil)
      • Chillaz (chillaz)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Desigual (desigual)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Geisha (geisha)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Life-line (life_line)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MARCOP (marcop)
      • Marmot (marmot)
      • Max Mara (max_mara)
      • Meru (meru)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steiff (steiff)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Timezone (timezone)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Whistles (whistles)
      • Wow (wow)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Hennep (hennep)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be