x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PrAna blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • PrAna BLOUSE S/S DUSTIN M (TOF) S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180595894.jpg
      PrAna PrAna BLOUSE S/S DUSTIN M (TOF) S BLOUSE S/S DUSTIN M (TOF) S BLOUSE S/S DUSTIN M (TOF) S Het Dustin t-shirt van prAna is gemaakt van 55% hennep, 35% gerecycled polyester en 10% Tencel lyocell. Hennep heeft een antibacterieële werking en zorgt er daarom voor dat er geen geurtjes worden vastgehouden, daarnaast droogt het lekker snel. De Tencel zorgt ervoor dat het shirt extra lekker zacht voelt. Met zijn vrolijke strepen valt hij soepel en luchtig, het t-shirt heeft een standard fit. (1)
      PrAna BLOUSE S/S DUSTIN M (TOF) S
      • 00889760645566
      1
      most_sold
      59.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Mango (mango)
      • Vila (vila)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • 10DAYS (10days)
      • Adidas (adidas)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cecil (cecil)
      • Chillaz (chillaz)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Desigual (desigual)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Geisha (geisha)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Life-line (life_line)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MARCOP (marcop)
      • Marmot (marmot)
      • Max Mara (max_mara)
      • Meru (meru)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steiff (steiff)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Timezone (timezone)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Whistles (whistles)
      • Wow (wow)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Hennep (hennep)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be