x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Regatta Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Regatta Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Regatta Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Regatta Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227874883.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/250449509.jpg?ts=1
Regatta Regatta Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw (1)
  • 05059404598199
1
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Katoen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 33.25 33.25 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Het Regatta Calluna shirt met ruime mouwen - dames - Coolweave - katoen - Felblauw33.25, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Sissy-Boy Blauwe blouse met minimal flower print | Maat: XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229550303.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231568511.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229550305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231568510.jpg?ts=1
      Sissy-Boy Sissy-Boy Blauwe blouse met minimal flower print | Maat: XL Blauwe blouse met minimal flower print | Maat: XL Blauwe blouse met minimal flower print | Maat: XL Deze blouse van Sissy-Boy heeft een all over blauw minimal flower print. Op de voorkant heeft de blouse een doorknoopsluiting met raglan en een ronde hals met wijde kapmouwtjes. Hij is gemaakt van 100% katoen. (1)
      Sissy-Boy Blauwe blouse met minimal flower print | Maat: XL
      1
    • Sissy-Boy Blauwe blouse met wijde mouwen | Maat: L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231568491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229550313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229550312.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229550311.jpg?ts=1
      Sissy-Boy Sissy-Boy Blauwe blouse met wijde mouwen | Maat: L Blauwe blouse met wijde mouwen | Maat: L Blauwe blouse met wijde mouwen | Maat: L Blauwe blouse van Sissy-Boy. Deze leuke blouse heeft een doorknoopsluiting met wijde ruffle mouwen. Hij is gemaakt van 100% katoen. (1)
      Sissy-Boy Blauwe blouse met wijde mouwen | Maat: L
      1
    • Sissy-Boy Gekleurde gestreepte blouse met ruffles | Maat: XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224636188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224636189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224636190.jpg?ts=1
      Sissy-Boy Sissy-Boy Gekleurde gestreepte blouse met ruffles | Maat: XS Gekleurde gestreepte blouse met ruffles | Maat: XS Gekleurde gestreepte blouse met ruffles | Maat: XS Bright & breezy, deze gekleurde blouse van Sissy-Boy is je nieuwe vrolijke favoriet! De verschillende tinten groen, roze en beige vormen een speels, contrasterend streeppatroon over de blouse. De glinsterende roze, zilver- en goudkleurige strepen geven de blouse nét dat beetje extra. Hij heeft een wide fit model met ruffle aan de onderkant, korte mouwen en een halfstaande kraag. De blouse is gemaakt van 100% katoen. (1)
      Sissy-Boy Gekleurde gestreepte blouse met ruffles | Maat: XS
      1
    • Sissy-Boy Witte blouse met rode bloemenprint | Maat: 110-116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247815517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248629202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247815518.jpg?ts=1
      Sissy-Boy Sissy-Boy Witte blouse met rode bloemenprint | Maat: 110-116 Witte blouse met rode bloemenprint | Maat: 110-116 Witte blouse met rode bloemenprint | Maat: 110-116 Witte blouse van Sissy-Boy met opstaande kraag met ruffles. De blouse heeft een bloemenprint en lange mouwen en aan de uiteinden ook ruffles. Het heeft een knoopsluiting en is gemaakt van 100% katoen. (1)
      Sissy-Boy Witte blouse met rode bloemenprint | Maat: 110-116
      1
    • min
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 23.75
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 23.75
      • Tue Feb 07 01:00:00 CET 2023 33.25
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 33.25
    • teamvergelijk@vergelijk.be