x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Seidensticker Blouse

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Seidensticker Blouse
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Seidensticker Blouse
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Seidensticker Blouse
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222646892.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203337300.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/266004647.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213215759.jpg?ts=1
Seidensticker Seidensticker Blouse Blouse Blouse Voor een goed figuur op kantoor, bij avonduitstapjes en in het dagelijks leven met deze elegante en chique zijden sticker-blouse kun je ook sexy feestoutfits hebben Blijf in de hand: het bovenstuk is gemakkelijk te strijken en kan snel en eenvoudig worden gestreken - ideaal voor zaken- of vrijetijdsreizen De slim fit vorm is getailleerd gesneden en streelt het vrouwelijke silhouet - vrouwelijk wordt ondersteund door de calicische kraag Het flexibele stretchmateriaal van de dameskleding van katoen en elastaan ligt aangenaam op de huid en zorgt voor een aangenaam draagcomfort Omvang levering: 1 x damesblouse van Seidensticker in wit / elegante dameskleding voor elke gelegenheid / feestelijk en sportief / weven: Popeline (1)
  • 04041215553352
2
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
    • Materiaal: Katoen
  • Maat
    • Kledingmaat: 48
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Motief: Effen
  • 53.94 64.48 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Seidensticker dames blouse slim fit - stretch - wit - Maat: 4853.94, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon Amazon
      Voor een goed figuur op kantoor, bij avonduitstapjes en in het dagelijks leven met deze elegante en chique zijden sticker-blouse kun je ...64.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Geisha Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242920315.jpg?ts=1
      Geisha Geisha Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 GEISHA Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 (1)
      Geisha Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152
      • 08719937903255
      1
    • Seidensticker Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259539951.jpg?ts=1
      Seidensticker Seidensticker Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 (1)
      Seidensticker Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42
      • 04041215629590
      1
    • Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225602133.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L (1)
      Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L
      • 08719175321613
      1
    • Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220867307.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS (1)
      Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS
      • 08719175327462
      1
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Roze (roze)
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 85.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 50.62
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 50.62
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 50.62
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 50.62
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 50.62
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 66.39
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 66.39
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 69.62
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 69.62
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 69.62
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 64.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 64.48
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 44.51
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 44.51
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 53.94
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 39.85
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 39.38
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 53.94
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 53.94
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 53.94
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 53.94
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 45.78
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 45.78
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 45.78
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 45.78
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 53.94
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 53.94
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 47.09
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 47.12
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 47.12
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 47.12
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 53.94
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 53.94
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 53.94
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 46.91
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 46.57
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 46.57
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 44.80
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 43.42
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 41.44
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 41.44
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 39.92
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 39.33
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 39.33
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 38.84
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 53.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be