x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Seidensticker Blouse 'Schwarze Rose'

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Seidensticker Blouse 'Schwarze Rose'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Seidensticker Blouse 'Schwarze Rose'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Seidensticker Blouse 'Schwarze Rose'
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159157880.jpg?ts=1
Seidensticker Seidensticker Blouse 'Schwarze Rose' Blouse 'Schwarze Rose' Blouse 'Schwarze Rose' Op kantoor, 's avonds uitgaan en casual in het dagelijks leven. Met de zelfklevende zijden blouse voor dames kun je ook sexy feestlooks creëren Kreukvrij op een rijtje: het bovendeel van de blouse is gemakkelijk te strijken en kan snel en eenvoudig worden gestreken, ideaal voor zakenreizen of vrije tijd De slim fit vorm is nauw aansluitend en flatteert het vrouwelijke silhouet de vrouwelijke draagster wordt ondersteund door de kelkkraag Aangenaam draagcomfort. De bovenkleding voor dames bestaat uit 100% katoen, waardoor het ademende materiaal in de zomer, maar ook in de herfst en winter heerlijk kan worden gedragen Inhoud van de levering: 1 damesblouse van het merk zijdesticker in lichtblauw / elegante dameskleding voor elke gelegenheid / feestelijk en sportief combineerbaar / weefsel: draadgaren (1)
  • 04041215558531
2
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Katoen
  • Maat
    • Kledingmaat: 44
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 37.54 53.94 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Op kantoor, 's avonds uitgaan en casual in het dagelijks leven. Met de zelfklevende zijden blouse voor dames kun je ook sexy feestlooks c...37.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Seidensticker dames blouse regular fit - donkerblauw - Maat: 4453.94, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Geisha Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242920315.jpg?ts=1
      Geisha Geisha Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 GEISHA Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152 (1)
      Geisha Blouse meisje burnt orange/ off white maat 152
      • 08719937903255
      1
    • Seidensticker Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259539951.jpg?ts=1
      Seidensticker Seidensticker Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42 (1)
      Seidensticker Dames blouse bloemenprint en strik aan hals volwassen lange mouw luchtige katoen wol mix luxe chic maat 42
      • 04041215629590
      1
    • Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225602133.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L (1)
      Kings Of Indigo - Taja | Leaf Green Linen - Shirt Longsleeve - Groen - L
      • 08719175321613
      1
    • Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220867307.jpg?ts=1
      Kings Of Indigo Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS (1)
      Kings Of Indigo - Athalie Short Sleeve | Tie Dye Circles - Shirt Korte Broekleeve - Donker Blauw - XS
      • 08719175327462
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 57.75
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 65.75
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 57.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 66.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 66.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 69.17
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 69.17
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 69.17
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 69.17
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 69.17
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 69.17
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 52.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 52.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 52.48
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 25.63
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 25.63
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 71.02
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 64.92
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 64.92
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 40.42
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 40.42
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 40.42
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 40.42
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 40.42
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 39.65
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 39.51
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 39.51
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 39.55
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 39.55
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 39.55
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 39.55
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 40.08
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 40.08
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 40.08
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 40.18
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 40.18
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 40.18
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 39.83
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 39.83
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 39.83
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 39.52
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 39.52
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 37.54
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 36.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 36.00
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 36.55
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 36.55
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 36.40
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 36.39
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 39.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 39.99
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 39.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 39.99
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 37.54
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 37.54
    • teamvergelijk@vergelijk.be