x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Urban classics blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Urban Classics Jurk 'Ladies Modal Dress'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147286615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137565278.jpg
      Urban Classics Urban Classics Jurk 'Ladies Modal Dress' Jurk 'Ladies Modal Dress' Jurk 'Ladies Modal Dress' Lässiges, stylishes Kleid für Damen im leichten Oversize Schnitt Die Länge des Kleides reicht bis knapp oberhalb der Knie Durch sein schlichtes und doch elegantes Design passt dieses Cocktail-Kleid wirklich zu jedem Anlass Erhältlich in den Größen XS bis 5XL Ein Klick auf das Markenlogo führt zum URBAN CLASSICS Brand Store und noch mehr angesagter Streetwear (1)
      Urban Classics Jurk 'Ladies Modal Dress'
      • 04053838391440
      • UCC0095001000001
      2
      29.90 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk 'Turtle'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130371320.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105430798.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111964327.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk 'Turtle' Zomerjurk 'Turtle' Zomerjurk 'Turtle' Materiaal: Jersey, Katoen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Overige bandjes; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Mouw revers, Ronde zoom, Verlengd rugpand; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Kort/mini; Armlengte: Kwartmouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk 'Turtle'
      • 04053838260050
      • UCC0008002000003
      1
      19.90 EUR
    • Urban Classics Blouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137655725.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111887801.jpg
      Urban Classics Urban Classics Blouse Blouse Blouse Materiaal: Katoen; Blouse type: Klassieke blouse; Kraag: Kentkraag; Motief: Geruit; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: 1-knoops manchetten, Gevoerde zoom/rand, Placket, Rechte manchetten, Recht model, Ronde zoom, Turn-down kraag, Borstzak, Roll-up mouwen; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Niet elastisch (1)
      Urban Classics Blouse
      • 04053838120682
      • UCL0608001000004
      2
      29.90 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142918961.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137846396.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal: Jersey, Katoen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Racerback; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: A-lijn, Met band/snoer; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Lang/maxi; Armlengte: Mouwloos; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk
      • 04053838381267
      • UCC0097002000004
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Urban Classics Blouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137655725.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111887801.jpg
      Urban Classics Urban Classics Blouse Blouse Blouse Ladies Turnup Checked flanel shirt Urban Classics flanellen shirt voor vrouwen in zwart/rood van 100% katoen. Officieel gelicentieerd product. (1)
      Urban Classics Blouse
      • 04053838120699
      • UCL0608001000003
      2
      26.71 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142918618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137846342.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal: Jersey, Katoen; Motief: Effen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Racerback; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: A-lijn; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Lang/maxi; Armlengte: Mouwloos; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk
      • 04053838380864
      • UCC0097001000002
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142918618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137846342.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal: Jersey, Katoen; Motief: Effen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Racerback; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: A-lijn; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Lang/maxi; Armlengte: Mouwloos; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk
      • 04053838380895
      • UCC0097001000003
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk 'Turtle'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130371320.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105430798.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111964327.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk 'Turtle' Zomerjurk 'Turtle' Zomerjurk 'Turtle' Materiaal: Jersey, Katoen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Overige bandjes; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Mouw revers, Ronde zoom, Verlengd rugpand; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Kort/mini; Armlengte: Kwartmouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk 'Turtle'
      • 04053838260128
      • UCC0008002000001
      1
      19.90 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142918618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137846342.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal: Jersey, Katoen; Motief: Effen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Racerback; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: A-lijn; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Lang/maxi; Armlengte: Mouwloos; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk
      • 04053838380826
      • UCC0097001000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Urban Classics Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142918618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137846342.jpg
      Urban Classics Urban Classics Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal: Jersey, Katoen; Motief: Effen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Racerback; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: A-lijn; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Lang/maxi; Armlengte: Mouwloos; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Zomerjurk
      • 04053838380918
      • UCC0097001000004
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Urban Classics Jurk 'Ladies Modal Dress'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147286615.jpg
      Urban Classics Urban Classics Jurk 'Ladies Modal Dress' Jurk 'Ladies Modal Dress' Jurk 'Ladies Modal Dress' Materiaal: Overige materialen; Halstype: Ronde hals; Soort bandjes: Overige bandjes; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gesneden mouw, Recht model; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Kort/mini; Armlengte: Kwartmouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      Urban Classics Jurk 'Ladies Modal Dress'
      • 04053838391518
      • UCC0095001000004
      1
      29.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Esprit (esprit)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • CKS (cks)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Airfield (airfield)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almsach (almsach)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anita (anita)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Anna Field Curvy (anna_field_curvy)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTLOVE Paris (artlove_paris)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner (bogner)
      • Bomba (bomba)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • Bristol (bristol)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • BY MALINA (by_malina)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Custommade (custommade)
      • CVRD (cvrd)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elena Miro (elena_miro)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Eterna (eterna)
      • Eva (eva)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Frapp (frapp)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • Féraud (fe_raud)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZIA (izia)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • La Martina (la_martina)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lost Ink Plus (lost_ink_plus)
      • Love & Divine (love_divine)
      • LTB (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Marjo (marjo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Minimum (minimum)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided Plus (missguided_plus)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • My Mascara Curves (my_mascara_curves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Paul & joe sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • POSTYR (postyr)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Set® (set_)
      • sisley (sisley)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Steps (steps)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunflair (sunflair)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • TALENCE (talence)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Von Furstenberg (von_furstenberg)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Windsor (windsor)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Boothals (boothals)
      • Button down (button_down)
      • Choker (choker)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • knoopsluiting (knoopsluiting)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Sjaalkraag (sjaalkraag)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (polyacryl)
      • Nylon (nylon)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be