x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vingino blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Vingino Blouse 'Lamilla'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126830306.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129335697.jpg
      Vingino Vingino Blouse 'Lamilla' Blouse 'Lamilla' Blouse 'Lamilla' Materiaal: Overige materialen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Drogen bij normale temperatuur, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      Vingino Blouse 'Lamilla'
      • 08719204938942
      • VIN0169001000005
      1
      deal
      26.90 EUR
    • Vingino Blouse voor kids maat 140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212006.jpg
      Vingino Vingino Blouse voor kids maat 140 Blouse voor kids maat 140 Blouse voor kids maat 140 Vingino Lockata regular fit blouse voor meisjes in de kleur zwart. Deze blouse, gemaakt van katoen met elastan, komt uit de Holiday winter collectie en sluit met een knoopsluiting. De kraag is versierd met een geborduurde stiksel en sterren op de punten. (1)
      Vingino Blouse voor kids maat 140
      • 08719204937556
      1
      deal
      33.92 EUR
    • Vingino Blouse 'Lamilla'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126830306.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129335828.jpg
      Vingino Vingino Blouse 'Lamilla' Blouse 'Lamilla' Blouse 'Lamilla' Materiaal: Overige materialen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Drogen bij normale temperatuur, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      Vingino Blouse 'Lamilla'
      • 08719204938904
      • VIN0169001000001
      1
      deal
      26.90 EUR
    • Vingino Layana blouse met volant en bloemendessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149515070.jpg
      Vingino Vingino Layana blouse met volant en bloemendessin Layana blouse met volant en bloemendessin Layana blouse met volant en bloemendessin Layana blouse met volant en bloemendessin (1)
      Vingino Layana blouse met volant en bloemendessin
      • 08719901302299
      1
      54.99 EUR
    • Vingino Blouse voor kids maat 128
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212006.jpg
      Vingino Vingino Blouse voor kids maat 128 Blouse voor kids maat 128 Blouse voor kids maat 128 Vingino Lockata regular fit blouse voor meisjes in de kleur zwart. Deze blouse, gemaakt van katoen met elastan, komt uit de Holiday winter collectie en sluit met een knoopsluiting. De kraag is versierd met een geborduurde stiksel en sterren op de punten. (1)
      Vingino Blouse voor kids maat 128
      • 08719204937549
      1
      deal
      33.92 EUR
    • Vingino Blouse 'Lamilla'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126830306.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129335839.jpg
      Vingino Vingino Blouse 'Lamilla' Blouse 'Lamilla' Blouse 'Lamilla' Materiaal: Overige materialen; Kraag: Kentkraag; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Elastische inzetstukken; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Drogen bij normale temperatuur, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      Vingino Blouse 'Lamilla'
      • 08719204938911
      • VIN0169001000002
      1
      deal
      26.90 EUR
    • Vingino Tuniek van kant met trekkoord
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147902736.jpg
      Vingino Vingino Tuniek van kant met trekkoord Tuniek van kant met trekkoord Tuniek van kant met trekkoord Tuniek van kant met trekkoord (1)
      Vingino Tuniek van kant met trekkoord
      • 08719901195167
      1
      49.99 EUR
    • Vingino Blouse voor kids maat 176
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120212006.jpg
      Vingino Vingino Blouse voor kids maat 176 Blouse voor kids maat 176 Blouse voor kids maat 176 Vingino Lockata regular fit blouse voor meisjes in de kleur zwart. Deze blouse, gemaakt van katoen met elastan, komt uit de Holiday winter collectie en sluit met een knoopsluiting. De kraag is versierd met een geborduurde stiksel en sterren op de punten. (1)
      Vingino Blouse voor kids maat 176
      • 08719204937587
      1
      deal
      33.92 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Esprit (esprit)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • CKS (cks)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • Adidas (adidas)
      • Airfield (airfield)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almsach (almsach)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anita (anita)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Anna Field Curvy (anna_field_curvy)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTLOVE Paris (artlove_paris)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner (bogner)
      • Bomba (bomba)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • Bristol (bristol)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Brütting (bru_tting)
      • BY MALINA (by_malina)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Custommade (custommade)
      • CVRD (cvrd)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Elena Miro (elena_miro)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Eterna (eterna)
      • Eva (eva)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Frapp (frapp)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • Féraud (fe_raud)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZIA (izia)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • La Martina (la_martina)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Looxent (looxent)
      • Lost Ink Plus (lost_ink_plus)
      • Love & Divine (love_divine)
      • LTB (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Marjo (marjo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Minimum (minimum)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided Plus (missguided_plus)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • My Mascara Curves (my_mascara_curves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Paul & joe sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • POSTYR (postyr)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Set® (set_)
      • sisley (sisley)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Steps (steps)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunflair (sunflair)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • TALENCE (talence)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Von Furstenberg (von_furstenberg)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Windsor (windsor)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Boothals (boothals)
      • Button down (button_down)
      • Choker (choker)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • knoopsluiting (knoopsluiting)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Sjaalkraag (sjaalkraag)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (polyacryl)
      • Nylon (nylon)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be