x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Black Diamond bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Black Diamond Heren Approach Down Bodywarmer (Maat XL, zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201638680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201638681.jpg
      Black Diamond Black Diamond Heren Approach Down Bodywarmer (Maat XL, zwart) Heren Approach Down Bodywarmer (Maat XL, zwart) Heren Approach Down Bodywarmer (Maat XL, zwart) Additional features textil: breathable, water-repellent, insulating, compact Specific activity: Alpine Climbing, Mountaineering, Hiking (1)
      Black Diamond Heren Approach Down Bodywarmer (Maat XL, zwart)
      • 00793661466864
      3
      194.99 EUR
    • Black Diamond Heren First Light Hybrid Bodywarmer (Maat XL, zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201830717.jpg
      Black Diamond Black Diamond Heren First Light Hybrid Bodywarmer (Maat XL, zwart) Heren First Light Hybrid Bodywarmer (Maat XL, zwart) Heren First Light Hybrid Bodywarmer (Maat XL, zwart) Type: Kunstvezel vest; Buitenzakken: 2 handzakken met rits, één verborgen borstzakje met rits; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Bekleding: 93 % nylon, 7 % elastaan/ materiaal 2: 100% Nylon / Materiaal 3: 100 % wol; Isolatiemateriaal: 100 % Polyester / PrimaLoft Zilver Isolatie Actief; Gewicht: 311 g; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Schoeller stretch geweven stof met NanoSphere-technologie voor olie, vuil- en waterafstotende eigens... (1)
      Black Diamond Heren First Light Hybrid Bodywarmer (Maat XL, zwart)
      • 00793661366188
      2
      most_sold
      149.95 EUR
    • Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw M 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931636.jpg
      Black Diamond Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw M 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw M 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw M 2021 Kunstvezel bodywarmers Type: Kunstvezel vest; Buitenzakken: 2 handzakken met rits, één verborgen borstzakje met rits; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Bekleding: 93 % nylon, 7 % elastaan/ materiaal 2: 100% Nylon / Materiaal 3: 100 % wol; Isolatiemateriaal: 100 % Polyester / PrimaLoft Zilver Isolatie Actief; Gewicht: 311 g; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Schoeller stretch geweven stof met NanoSphere-technologie voor olie, vuil- en waterafstotende eigens... (1)
      Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw M 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • 00793661470786
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw S 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931636.jpg
      Black Diamond Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw S 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw S 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw S 2021 Kunstvezel bodywarmers Type: Kunstvezel vest; Buitenzakken: 2 handzakken met rits, één verborgen borstzakje met rits; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Bekleding: 93 % nylon, 7 % elastaan/ materiaal 2: 100% Nylon / Materiaal 3: 100 % wol; Isolatiemateriaal: 100 % Polyester / PrimaLoft Zilver Isolatie Actief; Gewicht: 311 g; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Schoeller stretch geweven stof met NanoSphere-technologie voor olie, vuil- en waterafstotende eigens... (1)
      Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw S 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • 00793661470793
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Black Diamond Approach Down Vest Men, blauw L 2021 Gevoerde bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200507994.jpg
      Black Diamond Black Diamond Approach Down Vest Men, blauw L 2021 Gevoerde bodywarmers Approach Down Vest Men, blauw L 2021 Gevoerde bodywarmers Approach Down Vest Men, blauw L 2021 Gevoerde bodywarmers Type: donsvest; Buitenzakken: 2 steekzakken met rits, 1 borstzak met rits; Kraagvorm: met ronde opstaande kraag; Eigenschappen: Windafstotend, Waterafstotend; Coating: PWR-impregnering; Bekleding: 100 % polyamide; Voeringsstof: 100 % polyamide; Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Isolatiemateriaal: 90% minder, 10 % veren met 800 Cuin, waterafstotend geïmpregneerd met Geallieerde HyperDRY; Gewicht: 185 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: ... (1)
      Black Diamond Approach Down Vest Men, blauw L 2021 Gevoerde bodywarmers
      • 00793661466871
      1
      deal
      200.00 EUR
    • Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw L 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931636.jpg
      Black Diamond Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw L 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw L 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw L 2021 Kunstvezel bodywarmers Type: Kunstvezel vest; Buitenzakken: 2 handzakken met rits, één verborgen borstzakje met rits; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Bekleding: 93 % nylon, 7 % elastaan/ materiaal 2: 100% Nylon / Materiaal 3: 100 % wol; Isolatiemateriaal: 100 % Polyester / PrimaLoft Zilver Isolatie Actief; Gewicht: 311 g; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Schoeller stretch geweven stof met NanoSphere-technologie voor olie, vuil- en waterafstotende eigens... (1)
      Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw L 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • 00793661470779
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw XL 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167931636.jpg
      Black Diamond Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw XL 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw XL 2021 Kunstvezel bodywarmers First Light Hybride Vest Heren, blauw XL 2021 Kunstvezel bodywarmers Type: Kunstvezel vest; Buitenzakken: 2 handzakken met rits, één verborgen borstzakje met rits; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Bekleding: 93 % nylon, 7 % elastaan/ materiaal 2: 100% Nylon / Materiaal 3: 100 % wol; Isolatiemateriaal: 100 % Polyester / PrimaLoft Zilver Isolatie Actief; Gewicht: 311 g; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Schoeller stretch geweven stof met NanoSphere-technologie voor olie, vuil- en waterafstotende eigens... (1)
      Black Diamond First Light Hybride Vest Heren, blauw XL 2021 Kunstvezel bodywarmers
      • 00793661470809
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Patagonia (patagonia)
      • Carhartt (carhartt)
      • JOTT (jott)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Agrivet (agrivet)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Alpenheat (alpenheat)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anet (anet)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Axant (axant)
      • B&C (b_c)
      • Babista (babista)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boba (boba)
      • Bomont (bomont)
      • Bp (bp)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Camel active (camel_active)
      • Canadian Line (canadian_line)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Clique (clique)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dubarry (dubarry)
      • Duke (duke)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geisha (geisha)
      • Generic (generic)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Life-line (life_line)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lowland (lowland)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Wear (m_wear)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mascot (mascot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • Olymp (olymp)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overige (overige)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • PrAna (prana)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Pure Wool (pure_wool)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Result (result)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roadsign (roadsign)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rubies (rubies)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Shimano (shimano)
      • SIOEN (sioen)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skhoop (skhoop)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanley (stanley)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stedman (stedman)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • TechNiche (techniche)
      • Tenson (tenson)
      • Terratrend (terratrend)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tucano (tucano)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valandre (valandre)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yesta (yesta)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be