x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Castelli bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Castelli Aria Vest Dames, zwart XS 2021 Bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151608879.jpg
      Castelli Castelli Aria Vest Dames, zwart XS 2021 Bodywarmers Aria Vest Dames, zwart XS 2021 Bodywarmers Aria Vest Dames, zwart XS 2021 Bodywarmers Type: Windvest; Seizoen: Lente/Zomer; Functie: Winddicht; Gebruiksdoel: Road / MTB Race; Voorgedeelte: ultralicht, winddicht geweven microvezelmateriaal aan de voorzijde; Achtergedeelte: gestreept gaasmateriaal op de rug - zo elastisch, dat elke vorm van fladderen in de luchtstroom wordt vermeden; Veiligheidskenmerken: Reflecterende garnituren; Veiligheidsuitrusting: 3 back pockets with gabbatypical extension; Details rits: YKK Vislon-rits; Zakken: een achterzak; Gewicht: 75 g; Materiaal: Hoo... (1)
      Castelli Aria Vest Dames, zwart XS 2021 Bodywarmers
      • 08050949076385
      1
      most_sold
      84.95 EUR
    • Castelli Squadra Stretch Vest Men, geel L 2021 Bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202313207.jpg
      Castelli Castelli Squadra Stretch Vest Men, geel L 2021 Bodywarmers Squadra Stretch Vest Men, geel L 2021 Bodywarmers Squadra Stretch Vest Men, geel L 2021 Bodywarmers Type: Windvest; Seizoen: Herfst/Winter; Functie: Waterafwijzend, Winddicht; Gebruiksdoel: Road / MTB Race; Gewicht: 66 g; Materiaal: Hoofdstof: 100% polyester; Heupen: 75% polyamide, 25% spandex; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Aanvullende gegevens: Gecoat ripstop nylon voor en achter houdt de wind buiten, Strak gebreide stretchpanelen aan de zijkanten voor een perfecte pasvorm en ventilatie, Hoge kraag ter bescherming tegen tocht, Reflecterend... (1)
      Castelli Squadra Stretch Vest Men, geel L 2021 Bodywarmers
      • 08050949395325
      1
      59.94 EUR
    • Castelli Perfetto RoS bodywarmer Heren, geel XL 2021 Bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145729060.jpg
      Castelli Castelli Perfetto RoS bodywarmer Heren, geel XL 2021 Bodywarmers Perfetto RoS bodywarmer Heren, geel XL 2021 Bodywarmers Perfetto RoS bodywarmer Heren, geel XL 2021 Bodywarmers Type: Windvest; Seizoen: Herfst/Winter; Functie: Winddicht, Waterafwijzend; Gebruiksdoel: Road / MTB Race; Functiemateriaal: GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPPER 203 (voor); Functiemateriaal 2: Nano Flex licht geweven (achteraan); Membraan type: Gore windstopper; Achtergedeelte: Verlengde rug met reflecterend paneel; Details rits: YKK Vislon ritssluiting; Zakken: 2 achterzakken plus een smal luchtpompcompartiment; Gewicht: 175 g; Materiaal: Buitenste hoofdweefsel: 100% polyester / binnenste hoofddo... (1)
      Castelli Perfetto RoS bodywarmer Heren, geel XL 2021 Bodywarmers
      • 08055688932473
      1
      129.95 EUR
    • Castelli Perfetto RoS bodywarmer Heren, oranje S 2021 Bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145729095.jpg
      Castelli Castelli Perfetto RoS bodywarmer Heren, oranje S 2021 Bodywarmers Perfetto RoS bodywarmer Heren, oranje S 2021 Bodywarmers Perfetto RoS bodywarmer Heren, oranje S 2021 Bodywarmers Type: Windvest; Seizoen: Herfst/Winter; Functie: Winddicht, Waterafwijzend; Gebruiksdoel: Road / MTB Race; Functiemateriaal: GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPPER 203 (voor); Functiemateriaal 2: Nano Flex licht geweven (achteraan); Membraan type: Gore windstopper; Achtergedeelte: Verlengde rug met reflecterend paneel; Details rits: YKK Vislon ritssluiting; Zakken: 2 achterzakken plus een smal luchtpompcompartiment; Gewicht: 175 g; Materiaal: Buitenste hoofdweefsel: 100% polyester / binnenste hoofddo... (1)
      Castelli Perfetto RoS bodywarmer Heren, oranje S 2021 Bodywarmers
      • 08055688932503
      1
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Patagonia (patagonia)
      • Carhartt (carhartt)
      • JOTT (jott)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Agrivet (agrivet)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Alpenheat (alpenheat)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anet (anet)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Axant (axant)
      • B&C (b_c)
      • Babista (babista)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Bp (bp)
      • Brandit (brandit)
      • Camel active (camel_active)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dubarry (dubarry)
      • Duke (duke)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geisha (geisha)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Life-line (life_line)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lowland (lowland)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Wear (m_wear)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mascot (mascot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No (no)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overige (overige)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • PrAna (prana)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Result (result)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roadsign (roadsign)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rubies (rubies)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • SIOEN (sioen)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stedman (stedman)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valandre (valandre)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yesta (yesta)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be