x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jongens bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174279596.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161205923.jpg
      Regatta Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw bodywarmer Freezeway II polyamide blauw bodywarmer Freezeway II polyamide blauw Regatta Bodywarmer Freezeway Ii Polyamide Blauw Maat 134-140 (1)
      Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw
      • 05051522757960
      4
      deal
      34.90 EUR
    • Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175850033.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161205923.jpg
      Regatta Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw bodywarmer Freezeway II polyamide blauw bodywarmer Freezeway II polyamide blauw Regatta Freezeway II Bodywarmer Vest Kinderen, imperial blue/deep space Kindermaat 5-6Y | 116 (1)
      Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw
      • 05051522757946
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Name it Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125047986.jpg
      Name it Name it Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Uit de nieuwe name it collectie! Mooi, klassiek vest met praktische knoopsluiting en platte zakken aan de voorkant. Gemaakt van feestelijk gemêleerd breiwerk. Productgegevens: Materiaal: 100% biologisch katoen Wasbaar tot 40 °C. (1)
      Name it Bodywarmer
      • 05713742419386
      1
      most_sold
      21.82 EUR
    • Icebreaker 200 Oasis Longsleeve Crew Shirt Kinderen, surf Kindermaat 8Y | 128
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145573389.jpg
      Icebreaker Icebreaker 200 Oasis Longsleeve Crew Shirt Kinderen, surf Kindermaat 8Y | 128 200 Oasis Longsleeve Crew Shirt Kinderen, surf Kindermaat 8Y | 128 200 Oasis Longsleeve Crew Shirt Kinderen, surf Kindermaat 8Y | 128 Icebreaker 200 Oasis Longsleeve Crew Shirt Kinderen, surf Kindermaat 8Y | 128 (1)
      Icebreaker 200 Oasis Longsleeve Crew Shirt Kinderen, surf Kindermaat 8Y | 128
      • 09420062927809
      1
      45.99 EUR
    • Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161205923.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172410052.jpg
      Regatta Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw bodywarmer Freezeway II polyamide blauw bodywarmer Freezeway II polyamide blauw Regatta Freezeway II bodywarmer De Freezeway II is een bodywarmer van zacht polyamide met Warmloft donsisolatie. Een veerloze, donsachtige vulling die net zo zacht is als echt dons. De bodywarmer is zowel waterafstotend als ademend om je warm en droog te houden, zelfs als het nat is. De bodywarmer is voorzien van twee zijzakken met een ritssluiting om je waardevolle spullen in op te bergen. De opstaande kraag blokkeert de wind. Deze Freezeway II bodywarmer is ideaal om te dragen tijdens het b... (1)
      Regatta bodywarmer Freezeway II polyamide blauw
      • 05051522757977
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Name it Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125047986.jpg
      Name it Name it Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Uit de nieuwe name it collectie! Mooi, klassiek vest met praktische knoopsluiting en platte zakken aan de voorkant. Gemaakt van feestelijk gemêleerd breiwerk. Productgegevens: Materiaal: 100% biologisch katoen Wasbaar tot 40 °C. (1)
      Name it Bodywarmer
      • 05713742419379
      1
      21.82 EUR
    • Name it Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125047986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129430612.jpg
      Name it Name it Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Uit de nieuwe name it collectie! Mooi, klassiek vest met praktische knoopsluiting en platte zakken aan de voorkant. Gemaakt van feestelijk gemêleerd breiwerk. Productgegevens: Materiaal: 100% biologisch katoen Wasbaar tot 40 °C. (1)
      Name it Bodywarmer
      • 05713742419355
      1
      21.82 EUR
    • Jack & Jones bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187909565.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202294337.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202301581.jpg
      Jack & Jones Jack & Jones bodywarmer bodywarmer bodywarmer JACK&JONES JUNIOR JJEACE BODYWARMER HOOD SN JR Jongens Jas - Maat 152 (1)
      Jack & Jones bodywarmer
      • 05715096437863
      1
      29.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Patagonia (patagonia)
      • Carhartt (carhartt)
      • JOTT (jott)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Agrivet (agrivet)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Alpenheat (alpenheat)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anet (anet)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Axant (axant)
      • B&C (b_c)
      • Babista (babista)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Bp (bp)
      • Brandit (brandit)
      • Camel active (camel_active)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dubarry (dubarry)
      • Duke (duke)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geisha (geisha)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Life-line (life_line)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lowland (lowland)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Wear (m_wear)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mascot (mascot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No (no)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overige (overige)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • PrAna (prana)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Result (result)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roadsign (roadsign)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rubies (rubies)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • SIOEN (sioen)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stedman (stedman)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valandre (valandre)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yesta (yesta)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be