x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Makita bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Makita DCV202ZM Verwarmd vest M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169075955.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165695735.jpg
      Makita Makita DCV202ZM Verwarmd vest M DCV202ZM Verwarmd vest M DCV202ZM Verwarmd vest M Niet geschikt voor personen met pacemaker. Voor aangename warmte op de koude bouwplaats. Winddicht, waterafstotend. 3 warmtezones: rug en schouder. De accu wordt in de rugzak opgeborgen., Gewicht: 2.25 Pond, Fabrikant: Makita Werkzeug GmbH (1)
      Makita DCV202ZM Verwarmd vest M
      • 00088381867955
      4
      good_buy
      deal
      168.19 EUR
    • Makita CV102DZM Verwarmd vest M Basic Body
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156843401.jpg
      Makita Makita CV102DZM Verwarmd vest M Basic Body CV102DZM Verwarmd vest M Basic Body CV102DZM Verwarmd vest M Basic Body Leveringsomvang1 stuks CV102DZM Verwarmd vest MZonder accu'sladerinclusief jasadapterin doosBijzondere kenmerkenHet vest kan in de wasmachine en in de droger (zie gebruiksaanwijzing voor juiste instructie)Tot 14 uur verwarmd vest met één 12 V Max 4,0 Ah CXT accuComfortabele verwarming door 4 verwarmingselementen, 2 op de borst, 2 op de rugRits kan vanaf 2 kanten geopend wordenGemaakt van 85% polyester, 15% spandex, met fleece gevoerdPreselectie van drie verwarmingsstanden door knop op de bors... (1)
      Makita CV102DZM Verwarmd vest M Basic Body
      • 00088381867894
      2
      most_sold
      138.01 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Patagonia (patagonia)
      • Carhartt (carhartt)
      • JOTT (jott)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Agrivet (agrivet)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Alpenheat (alpenheat)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anet (anet)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Axant (axant)
      • B&C (b_c)
      • Babista (babista)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Bp (bp)
      • Brandit (brandit)
      • Camel active (camel_active)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dubarry (dubarry)
      • Duke (duke)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geisha (geisha)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Life-line (life_line)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lowland (lowland)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Wear (m_wear)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mascot (mascot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No (no)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overige (overige)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • PrAna (prana)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Result (result)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roadsign (roadsign)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rubies (rubies)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • SIOEN (sioen)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stedman (stedman)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valandre (valandre)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yesta (yesta)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be