x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roadsign bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149210989.jpg
      Roadsign Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXXL Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXXL Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXXL * Hoogsluitende kraag * 5 zakken aan de voorzijde * 2 binnenzakken, waaronder 1 zak voor een mobiel * Met reflecterende print Thermovest in een sportieve look, licht gewatteerd. Als je dit thermovest draagt ben je altijd zichtbaar dankzij de reflecterende print. Dit thermovest houdt je lekker warm en is erg praktisch dankzij de vele zakken die het vest bevat. Materiaal: 100% polyester (1)
      Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXXL
      • 04055316120313
      1
      most_sold
      35.94 EUR
    • Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149210989.jpg
      Roadsign Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXL Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXL Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXL * Hoogsluitende kraag * 5 zakken aan de voorzijde * 2 binnenzakken, waaronder 1 zak voor een mobiel * Met reflecterende print Thermovest in een sportieve look, licht gewatteerd. Als je dit thermovest draagt ben je altijd zichtbaar dankzij de reflecterende print. Dit thermovest houdt je lekker warm en is erg praktisch dankzij de vele zakken die het vest bevat. Materiaal: 100% polyester (1)
      Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XXL
      • 04055316120306
      1
      35.94 EUR
    • Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149210989.jpg
      Roadsign Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat M Thermovest licht gewatteerd antraciet maat M Thermovest licht gewatteerd antraciet maat M * Hoogsluitende kraag * 5 zakken aan de voorzijde * 2 binnenzakken, waaronder 1 zak voor een mobiel * Met reflecterende print Thermovest in een sportieve look, licht gewatteerd. Als je dit thermovest draagt ben je altijd zichtbaar dankzij de reflecterende print. Dit thermovest houdt je lekker warm en is erg praktisch dankzij de vele zakken die het vest bevat. Materiaal: 100% polyester (1)
      Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat M
      • 04055316120276
      1
      35.94 EUR
    • Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149210989.jpg
      Roadsign Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat L Thermovest licht gewatteerd antraciet maat L Thermovest licht gewatteerd antraciet maat L * Hoogsluitende kraag * 5 zakken aan de voorzijde * 2 binnenzakken, waaronder 1 zak voor een mobiel * Met reflecterende print Thermovest in een sportieve look, licht gewatteerd. Als je dit thermovest draagt ben je altijd zichtbaar dankzij de reflecterende print. Dit thermovest houdt je lekker warm en is erg praktisch dankzij de vele zakken die het vest bevat. Materiaal: 100% polyester (1)
      Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat L
      • 04055316120283
      1
      35.94 EUR
    • Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149210989.jpg
      Roadsign Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XL Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XL Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XL * Hoogsluitende kraag * 5 zakken aan de voorzijde * 2 binnenzakken, waaronder 1 zak voor een mobiel * Met reflecterende print Thermovest in een sportieve look, licht gewatteerd. Als je dit thermovest draagt ben je altijd zichtbaar dankzij de reflecterende print. Dit thermovest houdt je lekker warm en is erg praktisch dankzij de vele zakken die het vest bevat. Materiaal: 100% polyester (1)
      Roadsign Thermovest licht gewatteerd antraciet maat XL
      • 04055316120290
      1
      35.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Patagonia (patagonia)
      • Carhartt (carhartt)
      • JOTT (jott)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Agrivet (agrivet)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Alpenheat (alpenheat)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anet (anet)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Axant (axant)
      • B&C (b_c)
      • Babista (babista)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Bp (bp)
      • Brandit (brandit)
      • Camel active (camel_active)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dubarry (dubarry)
      • Duke (duke)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geisha (geisha)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Life-line (life_line)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lowland (lowland)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Wear (m_wear)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mascot (mascot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No (no)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overige (overige)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • PrAna (prana)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Result (result)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roadsign (roadsign)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rubies (rubies)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • SIOEN (sioen)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stedman (stedman)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valandre (valandre)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yesta (yesta)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be