x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Schöffel bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Schöffel Dames Moritzberg Ins. bodywarmer (Maat S, blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186012610.jpg
      Schöffel Schöffel Dames Moritzberg Ins. bodywarmer (Maat S, blauw) Dames Moritzberg Ins. bodywarmer (Maat S, blauw) Dames Moritzberg Ins. bodywarmer (Maat S, blauw) Type: Gewatteerd Vest; Bijzonderheden: Ritssluiting met kinbescherming; Buitenzakken: 2 zijzakken met rits; Kraagvorm: met ronde opstaande kraag; Eigenschappen: Winddicht, Waterafstotend; Bekleding: 100 % polyester; Voeringsstof: 100% polyester; Bijzonderheden: PVC-vrij; Gewicht: 202 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: hoogsluitende kraag met kinversterking voor een optimaal draagcomfort, Arm en zoom met elastisch boordband, 1-weg rits vo... (1)
      Schöffel Dames Moritzberg Ins. bodywarmer (Maat S, blauw)
      • 04061636550440
      2
      deal
      104.98 EUR
    • Schöffel Heren Tirol Bodywarmer (Maat M, zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201830960.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201831128.jpg
      Schöffel Schöffel Heren Tirol Bodywarmer (Maat M, zwart) Heren Tirol Bodywarmer (Maat M, zwart) Heren Tirol Bodywarmer (Maat M, zwart) Een echte allrounder - zeer weerbestendige, rekbare softshell-bodywarmer met extra comfort op warme dagen (1)
      Schöffel Heren Tirol Bodywarmer (Maat M, zwart)
      • 04061636039723
      1
      most_sold
      99.95 EUR
    • Schöffel Moritzberg Insulated Vest Men, blauw EU 56 2021 Softshell bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177443965.jpg
      Schöffel Schöffel Moritzberg Insulated Vest Men, blauw EU 56 2021 Softshell bodywarmers Moritzberg Insulated Vest Men, blauw EU 56 2021 Softshell bodywarmers Moritzberg Insulated Vest Men, blauw EU 56 2021 Softshell bodywarmers Type: windbeschermingsvest; Bijzonderheden: Ritssluiting met kinbescherming; Buitenzakken: 2 zijzakken met rits; Kraagvorm: met ronde opstaande kraag; Eigenschappen: Winddicht, Waterafstotend; Bekleding: 100 % polyester; Voeringsstof: 100% polyester; Bijzonderheden: PVC-vrij; Isolatiemateriaal: 100 % polyester; Gewicht: 224 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: hoogsluitende kraag met kinversterking voor een optimaal draagcomfort, Arm en zo... (1)
      Schöffel Moritzberg Insulated Vest Men, blauw EU 56 2021 Softshell bodywarmers
      • 04061636551591
      1
      deal
      104.98 EUR
    • Schöffel Lavarella Hybride Vest Dames, rood DE 36 | S 2020 Kunstvezel bodywarmers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187582306.jpg
      Schöffel Schöffel Lavarella Hybride Vest Dames, rood DE 36 | S 2020 Kunstvezel bodywarmers Lavarella Hybride Vest Dames, rood DE 36 | S 2020 Kunstvezel bodywarmers Lavarella Hybride Vest Dames, rood DE 36 | S 2020 Kunstvezel bodywarmers Type: Kunstvezel vest; Bijzonderheden: Met tweewegs ritssluiting; Kraagvorm: met ronde opstaande kraag; Buitenzakken: 2 zijzakken met rits, Borstzak met rits; Binnenzakken: Binnenzak gemaakt van mesh voering; Eigenschappen: Windafstotend, Waterafstotend; Bekleding: Materiaal 1: 92 % nylon, 8 % elastaan; materiaal 2: 68 % nylon, 21 % polyester, 11 % elastaan; Isolatiemateriaal: 100 % polyester; Bijzonderheden: PVC-vrij; Gewicht: 214 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: ... (1)
      Schöffel Lavarella Hybride Vest Dames, rood DE 36 | S 2020 Kunstvezel bodywarmers
      • 04061636397502
      1
      deal
      134.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Patagonia (patagonia)
      • Carhartt (carhartt)
      • JOTT (jott)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Agrivet (agrivet)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Alpenheat (alpenheat)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anet (anet)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • Axant (axant)
      • B&C (b_c)
      • Babista (babista)
      • Banlieue (banlieue)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bc (bc)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Bp (bp)
      • Brandit (brandit)
      • Camel active (camel_active)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dubarry (dubarry)
      • Duke (duke)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geisha (geisha)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Haago (haago)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kariban (kariban)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Life-line (life_line)
      • Living puppets (living_puppets)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lowland (lowland)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Wear (m_wear)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mascot (mascot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • No (no)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • Olymp (olymp)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overige (overige)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • PrAna (prana)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Purewhite (purewhite)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Result (result)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roadsign (roadsign)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rubies (rubies)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • SIOEN (sioen)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stedman (stedman)
      • Størvik (st_rvik)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valandre (valandre)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yesta (yesta)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Effen (effen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be