x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bodywarmers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Urban Classics bodywarmer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bodywarmer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162582009.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Materiaal: Denim; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Turn-down kraag, Borstzak, Knop placket, Zakken aan de zijkant; Extra's: Stevige stof, Op staal naden; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243050549
      • TB514-00012-0046
      2
      33.34 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146548575.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111891887.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Robuust materiaal met wattering. Hoogsluitende kraag. (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243049512
      • TB510-00050-0060
      2
      33.95 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169887063.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Opgezette zakken, Ritssluiting, Ronde zoom; Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Gladde stof, Op staal naden, Mesh voering; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04053838620526
      • TB3633-00007-0058
      2
      29.36 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169703430.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96409483.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Geribd ceintuurtje, Ritssluiting, Capuchon met trekkoord, Ritszakken aan de zijkant; Extra's: Gladde stof, Stiksels; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243049598
      • UCL0619001000004
      2
      35.22 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162576405.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96568597.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171549539.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Motief: Mélange; Design: Capuchon met trekkoord, Ritssluiting, Kangaroo zak; Halstype: Capuchon; Materiaal: Sweatstof; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Mouwloos; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243042445
      • TB487-00044-0046
      2
      23.12 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170006942.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Motief: Effen; Design: Knop placket, Borstzak, Deelnaden, Zakken aan de zijkant, Turn-down kraag, Rechte zoom; Materiaal: Denim; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Stevige stof, Vaste grip; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243050457
      • TB514-00319-0042
      2
      34.00 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer 'Gilet'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166561736.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer 'Gilet' Bodywarmer 'Gilet' Bodywarmer 'Gilet' Warm herenjack voor het koude seizoen, van hoogwaardig materiaal. De mannen winterjas beschermt effectief tegen wind en kou. Hoogste draagcomfort dankzij het hoogwaardige materiaal en de goede afwerking. Perfect om te combineren met al je favoriete streetwear outfits. Een klik op de merknaam leidt naar de Urban Classic Brand Store en nog meer trendy streetwear! (1)
      Urban Classics Bodywarmer 'Gilet'
      • 04053838711576
      • UCL1135001000004
      2
      39.90 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/77826385.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162740426.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/71935760.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Damesvest van pluche teddystof. Schattige pompon aan het einde van het trekkoord aan de capuchon. (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04053838015940
      • TB615-00050-0042
      2
      46.32 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162630941.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134237096.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Ritssluiting, Pompoms, Capuchon met trekkoord, Zakken aan de zijkant; Extra's: Effect garen, Applicaties, Voelt zacht aan; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243011199
      • TB393-00220-0042
      2
      32.90 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/77868726.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162630824.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134237003.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Basics, Casual wear, Street wear Vest met de volgende kenmerken: Girls vest || Hoog draagcomfort Materiaal: Synthetisch het perfecte kerstcadeau (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243011151
      • TB393-00007-0054
      2
      30.40 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169936886.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171587202.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111894763.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Urban Classics Mouwloos vest van sweatstof. (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243042483
      • TB487-00271-0046
      2
      26.02 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer ' Ladies Short Tactical Vest '
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171501707.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer ' Ladies Short Tactical Vest ' Bodywarmer ' Ladies Short Tactical Vest ' Bodywarmer ' Ladies Short Tactical Vest ' Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer ' Ladies Short Tactical Vest '
      • 04053838769546
      • TB3633-02439-0042
      1
      most_sold
      32.90 EUR
    • Urban Classics Bodywarmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162581992.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116435315.jpg
      Urban Classics Urban Classics Bodywarmer Bodywarmer Bodywarmer Motief: Effen; Design: Capuchon met trekkoord, Ritssluiting, Geribd ceintuurtje, Zakken aan de zijkant, Elastische taille/zoom; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Gladde stof, Glanzend; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Urban Classics Bodywarmer
      • 04051243092365
      • TB332-00050-0042
      1
      39.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Ralph Lauren DEFAULT
        • ralph_lauren
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • The North Face (the_north_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Carhartt (carhartt)
      • Patagonia (patagonia)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Australian (australian)
      • Babista (babista)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bergans (bergans)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blend (blend)
      • Brandit (brandit)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Champion Reverse Weave (champion_reverse_weave)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Cinque (cinque)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • D555 (d555)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dynafit (dynafit)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • Gant (gant)
      • Gevavi (gevavi)
      • Global Funk (global_funk)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Havep (havep)
      • Hawke & Co (hawke_co)
      • Herock (herock)
      • Highlander (highlander)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Illmatic (illmatic)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jmp wear (jmp_wear)
      • Kariban (kariban)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lamborghini (lamborghini)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Levi's (levi_s)
      • Life-line (life_line)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Makita (makita)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Mascot (mascot)
      • Maze (maze)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Minimum (minimum)
      • MO (mo)
      • Mongo (mongo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Nowadays (nowadays)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Playshoes (playshoes)
      • PLUS EIGHTEEN (plus_eighteen)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SikSilk (siksilk)
      • SIOEN (sioen)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Southpole (southpole)
      • Sportful (sportful)
      • Størvik (st_rvik)
      • Superdry (superdry)
      • Tenson (tenson)
      • Terratrend (terratrend)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tricorp (tricorp)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yeti (yeti)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Dessin (motief):
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be