x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LaForma boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • LaForma Alia Boekenkast
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84571226.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84571224.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84571227.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143173424.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84571225.jpg
      LaForma LaForma Alia Boekenkast Alia Boekenkast Alia Boekenkast Heb je de muur in een leuke kleur staat er een kast voor. In de Kave Home Alia heb je een mooie plek voor boeken en accessoires waarbij je nog wel de wand ziet. De afwisselende licht- en donkerbruin gelakte kast is afgewerkt met stalen details. (1)
      LaForma Alia Boekenkast
      • 08433840379081
      1
      most_sold
      360.90 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By boo (by_boo)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • MOOS (moos)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Radius (radius)
      • Scandes (scandes)
      • String (string)
      • Thomas & Friends (thomas_friends)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be