x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pure 2 Improve Krachttrainingsset

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pure 2 Improve Krachttrainingsset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pure 2 Improve Krachttrainingsset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pure 2 Improve Krachttrainingsset
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129843986.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230728493.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227595200.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227584101.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227595198.jpg?ts=1
Pure 2 Improve Pure 2 Improve Krachttrainingsset Krachttrainingsset Krachttrainingsset Deze krachttrainingsset van Pure2Improve is een perfecte en praktische set om je krachttraining effectief te verbeteren. Handtrainers zorgen voor goede grip en kracht in de onderarmen. Met behulp van de opdrukstangen kan je dieper opdrukken waardoor een groter deel van de borstspieren getraind wordt. Het oefenwiel biedt een uiterst effectieve training van de buik-, schouder- en rugspieren. De levering bevat 2 handtrainers, 2 opdrukstangen en 1 trainingswiel. (1)
  • 08719407038777
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, IJzer
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 31.99 31.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze krachttrainingsset van Pure2Improve is een perfecte en praktische set om je krachttraining effectief te verbeteren. Handtrainers zor...31.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • UFC Contender Double End Ball 8" PU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160421530.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151556204.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142764518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151550877.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142764519.jpg?ts=1
      UFC UFC Contender Double End Ball 8" PU Contender Double End Ball 8" PU Contender Double End Ball 8" PU UFC Contender PU Double End Ball 20 cm Zwart Rood (1)
      UFC Contender Double End Ball 8" PU
      • 04711667697491
      • UHK-69749
      1
    • Adidas Double End Boxball
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165173779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165174103.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107223335.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190720128.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Double End Boxball Double End Boxball Double End Boxball adidas Double End Boxball - Zwart (1)
      Adidas Double End Boxball
      • 03700378387228
      • 03662513414827
      • ADIBAC10
      1
    • Hammer Boxing Chicago boksset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213160048.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183545621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182514951.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182514950.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182514480.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Boxing Chicago boksset Boxing Chicago boksset Boxing Chicago boksset De HAMMER bokssets zijn de beste introducties tot de fascinerende wereld van het boksen. Train je coördinatie, je uithoudingsvermogen en doe dat op een leuke manier! Train als de professionals. De bokssets van HAMMER zijn zeer nauwkeurig en duurzaam geproduceerd. Met een boks set als deze is de training thuis pas echt compleet. De set bestaat uit: Bokszak CHICAGO gemaakt van sterk nylon, afmetingen: 28 x 100 cm Bokshandschoen FIT PU (93810), gemaakt van kunstleer, 10 oz, zwart, met klitteband Springtouw FIT met rotatiepunt en computer Glove guard, speciale zak voor uw bokshandschoenen. Deze kan aan de bokszak worden bevestigd na de training (1)
      Hammer Boxing Chicago boksset
      • 04005251920684
      1
    • Hammer Boxing Black Kick bokszak Afmetingen: 150 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223485148.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231583242.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182491749.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Boxing Black Kick bokszak Afmetingen: 150 cm Boxing Black Kick bokszak Afmetingen: 150 cm Boxing Black Kick bokszak Afmetingen: 150 cm De Black Kick bokszak van Hammer Boxing is een prachtige allround bokszak. Deze trainingsunit is essentieel voor elke vechtsporter. Train op kracht, uithoudingsvermogen, coördinatie en combinaties van punches en kicks met deze robuuste bokszak. De Black Kick is gemaakt van kunstleer, polyurethaan, en heeft een duurzame, speciaal geselecteerde vulling. De ophanging bestaat uit vier verchroomde stalen kettingen die boven met elkaar verbonden zijn. De kettingen kunnen zo niet verdraaien en de bokszak blijft mooi gecentreerd en stabiel hangen tijdens je training. Verschillende afmetingen De Black Kick heeft een luxe glanzend uiterlijk. Deze bokszak is extra zwaar in verhouding tot andere bokszakken van Hammer. De Black Kick is verkrijgbaar in maar liefst vier formaten: 100 cm lang en 31 kg, 120 cm lang met een gewicht van 34 kg, 150 cm en 45 kilo en de allergrootste 180 cm en 50 kg. Naast de Black Kick heeft Hammer ook de White Kick in het assortiment. Deze is verkrijgbaar (1)
      Hammer Boxing Black Kick bokszak Afmetingen: 150 cm
      • 04005251932151
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.94
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 30.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 30.48
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 22.89
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 20.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 22.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 20.88
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 28.24
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.33
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 22.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.94
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 31.78
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 31.79
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 22.18
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 22.18
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.18
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 31.88
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 19.88
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 19.88
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 21.29
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 31.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be