x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Toorx Speedball Kunstleer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Toorx Speedball Kunstleer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Toorx Speedball Kunstleer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Toorx Speedball Kunstleer
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234715587.jpg?ts=1
Toorx Toorx Speedball Kunstleer Speedball Kunstleer Speedball Kunstleer Train je reactievermogen, snelheid en coördinatie met deze Toorx Speedball van kunstleer. De speedball geeft je optimale rebounds en zorgt ervoor dat jouw bokstraining effectief is. (1)
  • 08029975991160
4
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Boxing accessory: Hanging punching bag
  • Design
    • Materiaal: Kunstleer
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Hoogte: 26 cm
  • 16.95 24.99 EUR 4
    4
    • NRG Fitness NRG Fitness
      De Toorx Speedball geeft je optimale rebounds voor een effectieve training. Gemaakt van kunstleer. - Materiaal: kunstleer - Zwart met rod...
      16.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fitnessapparaat Fitnessapparaat
      Train je reactievermogen, snelheid en coördinatie met deze Toorx Speedball van kunstleer. De speedball geeft je optimale rebounds en zorg...
      21.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitnessmerken Fitnessmerken
      Train je reactievermogen, snelheid en coördinatie met deze Toorx Speedball van kunstleer. De speedball geeft je optimale rebounds en zorg...
      21.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitwinkel.be Fitwinkel.be
      Train je reactievermogen, snelheid en coördinatie met deze Toorx Speedball van kunstleer. De speedball geeft je optimale rebounds en zorg...
      21.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hammer Boxing Sparring Pro staande bokszak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145612345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102460415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182531648.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Boxing Sparring Pro staande bokszak Boxing Sparring Pro staande bokszak Boxing Sparring Pro staande bokszak Deze vrijstaande trainingspartner SPARRING PRO van Hammer Boxing is gemakkelijk in elke ruimte te plaatsen. De voet kan gevuld worden met water, zand of grind waardoor deze vast komt te staan. De Sparring Pro is in drie hoogtes verstelbaar en zo dus gemakkelijk aan te passen aan verschillende lichaamslengtes. De bokszak is gemaakt van PU materiaal en daardoor onderhoudsvriendelijk. Door het grote doelgebied kun je gemakkelijk al je punch en kick oefeningen uitvoeren. Deze bokszak is te verstellen in 3 hoogtes: 179 cm 193 cm 210 cm De doorsnede van de sokkel bedraagt 57 cm. De hoogte van de sokkel in de laagste stand is 60 cm. (1)
      Hammer Boxing Sparring Pro staande bokszak
      • 04005251926525
      1
    • TUF wear Stootkussen 60 x 30 x 15 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247074102.jpg?ts=1
      TUF wear TUF wear Stootkussen 60 x 30 x 15 cm Stootkussen 60 x 30 x 15 cm Stootkussen 60 x 30 x 15 cm TUF Wear trapkussen 60x30x15 cmTUF Wear is al sinds jaar en dag bekend bij professionals over de hele wereld. Alle Amerikaanse toppers hebben wel met TUF Wear gelopen. Dit Amerikaanse merk is staat zowel op MMA gebied als op (thai)kickboksgebeid zijn mannetje. Ook qua trainingsuitrusting heeft TUF Wear alles in huis, van bokszak tot trapkussens tot speedballen.Deze trapkussens zijn perfect voor het trainen van trappen en stoten met de trainer of uw trainingsmaatje, zowel thuis als in de sportschool. Gemaakt van uiterst stevig PU en verschillende grepen aan de achterkant zodat het trapkussen altijd goed vast te pakken is. Duurzame foamvulling die zorgt voor een perfecte schokabsorbatie. De naden zijn meermaals gestikt voor een extreme duurzaamheid. Bent u op zoek naar een duurzame goedkoop trapkussen met een lange levensduur? Dan is het TUF Wear trapkussen iets voor u.Voor welke vechtsporter zijn de TUF Wear trapkussens geschikt?De TUF Wear trapkussens zijn geschikt voor iedereen, jong (1)
      TUF wear Stootkussen 60 x 30 x 15 cm
      • 08719638440837
      1
    • Hammer Boxing Chicago boksset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213160048.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183545621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182514951.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182514950.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182514480.jpg?ts=1
      Hammer Hammer Boxing Chicago boksset Boxing Chicago boksset Boxing Chicago boksset De HAMMER bokssets zijn de beste introducties tot de fascinerende wereld van het boksen. Train je coördinatie, je uithoudingsvermogen en doe dat op een leuke manier! Train als de professionals. De bokssets van HAMMER zijn zeer nauwkeurig en duurzaam geproduceerd. Met een boks set als deze is de training thuis pas echt compleet. De set bestaat uit: Bokszak CHICAGO gemaakt van sterk nylon, afmetingen: 28 x 100 cm Bokshandschoen FIT PU (93810), gemaakt van kunstleer, 10 oz, zwart, met klitteband Springtouw FIT met rotatiepunt en computer Glove guard, speciale zak voor uw bokshandschoenen. Deze kan aan de bokszak worden bevestigd na de training (1)
      Hammer Boxing Chicago boksset
      • 04005251920684
      1
    • Gymrex Boksbal - 18 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146413577.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224714037.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211376882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211382919.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211382921.jpg?ts=1
      Gymrex Gymrex Boksbal - 18 cm Boksbal - 18 cm Boksbal - 18 cm Boksbal - 18 cm Train zoals Rocky en verbeter uw slagtechniek, kracht en reflexen met de boksbal GR-SB 710. Door de snelle klappen, wordt hij ook vaak speedball of punchingball genoemd. De met lucht gevulde bal hangt aan een metalen wartel. Of het nu thuis of in een boksschool is, deze bijzonder robuuste wartel biedt flexibiliteit voor buitengewoon efficiënte boks- en krachttrainingen. Met boksapparatuur van Gymrex zal u er lang plezier aan beleven, en profiteert u altijd van hoge kwaliteit. Baldiameter van 18 cm Slijtvast en onderhoudsvriendelijk kunstleer Duurzame latexballon en wartel van RVS Verbetering van diverse technieken tijdens het trainen met de speedball Montagetoebehoor en luchtpomp met twee meegeleverde naalden inbegrepen bij de levering (2)
      Gymrex Boksbal - 18 cm
      • 04250928679390
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 16.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be