x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

CARLETT LETT430 URBAN Duo -Denim Blue

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews CARLETT LETT430 URBAN Duo -Denim Blue
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties CARLETT LETT430 URBAN Duo -Denim Blue
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
CARLETT LETT430 URBAN Duo -Denim Blue
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229302414.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216412074.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216412071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216412075.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216412070.jpg?ts=1
CARLETT CARLETT LETT430 URBAN Duo -Denim Blue LETT430 URBAN Duo -Denim Blue LETT430 URBAN Duo -Denim Blue Carlett URBAN Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Denim Blauw (1)
  • 08436589220355
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • 127.89 199.90 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      NIEUWE COLLECTIE : Boodschappentrolley met 4 wielen, een praktische, lichte en gemakkelijk te manoeuvreren trolley, omvormbaar naar een 2...127.89, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Carlett URBAN Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Denim Blauw199.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Reisenthel Trolley M Boodschappentrolley - 43L - Mixed Dots Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158497575.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185004713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185004714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216225762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183792903.jpg?ts=1
      Reisenthel Reisenthel Trolley M Boodschappentrolley - 43L - Mixed Dots Zwart Trolley M Boodschappentrolley - 43L - Mixed Dots Zwart Trolley M Boodschappentrolley - 43L - Mixed Dots Zwart Stijlvol en veelzijdig: de M beltrolley van Reisenthel transporteert moeiteloos boodschappen of werkbenodigdheden voor meer comfort op alle dagelijkse reizen Voordelen: de ruime en flexibele trolley biedt met zijn inhoud van 43 liter veel ruimte en wekt door het optillen van de klep extra opbergruimte Gebruikscomfort: de 2 gemakkelijk manoeuvreerbare wielen zorgen voor een comfortabel transport en maken een snel en eenvoudig vervoer van boodschappen en nog veel meer naar het doel mogelijk Hoge kwaliteit: met zijn waterafstotende materiaal en de intrekbare tweetakge telescopische handgreep, die achter een ritssluiting verborgen is, is de supermarktwagen een duurzame metgezel Levering: 1 x Reisenthel trolley M van waterafstotend polyester met ritsvak op de achterkant, afmetingen 43 x 53 x 21 cm, inhoud 43 l, gestippeld (1)
      Reisenthel Trolley M Boodschappentrolley - 43L - Mixed Dots Zwart
      • 04012013708855
      4
    • Rolser I-max Mf Shopping Cart 4 Folding Wheels Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160949152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243378834.jpg?ts=1
      Rolser Rolser I-max Mf Shopping Cart 4 Folding Wheels Groen I-max Mf Shopping Cart 4 Folding Wheels Groen I-max Mf Shopping Cart 4 Folding Wheels Groen Opvouwbare trolley van aluminium met 2/4 wielen om onnodige lasten te voorkomen. In positie van twee wielen voor het transporteren achter de lege toestand en schuif naar voren als hij met 4 wielen gevuld is. Het 4L chassis heeft een naar voren inklapbaar systeem om het volledige vouwen te maken. Dit chassis heeft een trekhaak die geschikt is voor de superwinkelwagen zodat het niet bij de ingang van de handel hoeft te worden gelaten. Het helpt je bij elk type overdracht van kleine lasten. Perfect voor het dragen van wasmiddel, strand, winkelen, vissen, sportschool enz. De I-MAX MF tas is rugzakformaat, dubbele binnenzak, trekkoordsluiting, oog op het deksel, ritsvak achter en past zich met een klep probleemloos aan het chassis aan., Poids: 5.952481074 Pond, Éditeur: Rolser (2)
      Rolser I-max Mf Shopping Cart 4 Folding Wheels Groen
      • 08420812986330
      2
    • Adhome -Default
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144679952.jpg?ts=1
      Adhome Adhome -Default -Default -Default Playmarket Boodschappentrolley We Go Stof 4 wielen - 50 L Inhoud - inklapbaar - Extra groot (1)
      Adhome -Default
      • 08425858338754
      2
    • CARLETT CLASSIC Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Vulcano Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239309833.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285293.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285297.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285296.jpg?ts=1
      CARLETT CARLETT CLASSIC Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Vulcano Zwart CLASSIC Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Vulcano Zwart CLASSIC Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Vulcano Zwart Carlett CLASSIC Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Vulcano Zwart (1)
      CARLETT CLASSIC Duo LETT430 Cooler Boodschappentrolley - Koelvak - 4 wielen - Opvouwbaar - 36 L - Vulcano Zwart
      • 08436589220379
      2
    • min
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 199.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 191.22
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 191.22
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 191.22
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 191.22
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 191.22
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 199.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 199.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 146.20
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 146.20
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 146.20
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 146.20
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 146.20
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 127.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 127.89
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 127.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be