x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rolser Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rolser Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rolser Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rolser Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175950278.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211666099.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211666095.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211666098.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211666097.jpg?ts=1
Rolser Rolser Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black Boodschappentrolley I-Max MF Convert-Black Frame van hoogwaardig aluminium en copolymeer, voorpaneel inklapbaar Geluidsarme rubberen wielen, draagkracht: 50 kg max. Afmetingen winkelwagentje: 41 x 32,5 x 104 cm, gewicht: 2,08 kg Tas van polyester - waterdicht en afwasbaar, sluiting met trekkoord Afmetingen tas: 36 x 19 x 63 cm, volume: 43 liter, extra binnen- en buitenvak met ritssluiting (4)
  • 08420812950980
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Nylon
  • 59.95 59.95 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Frame van hoogwaardig aluminium en copolymeer, voorpaneel inklapbaar Geluidsarme rubberen wielen, draagkracht: 50 kg max. Afmetingen wink...59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Rolser Boodschappentrolley I-Max MF Convert Zwart59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Generic Boodschappentrolley vouwkrat zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164863479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205856503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157798990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148171565.jpg?ts=1
      Generic Generic Boodschappentrolley vouwkrat zwart Boodschappentrolley vouwkrat zwart Boodschappentrolley vouwkrat zwart Deze opvouwbare boodschappentrolley maakt het gemakkelijk om je boodschappen te vervoeren. Makkelijk op te bergen doordat de boodschappentroley compact opgeborgen kan gaan worden. (2)
      Generic Boodschappentrolley vouwkrat zwart
      • 08719987181924
      3
    • Reisenthel carry cruiser mixed dots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153813918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184863347.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184863349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184863348.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184863345.jpg?ts=1
      Reisenthel Reisenthel carry cruiser mixed dots carry cruiser mixed dots carry cruiser mixed dots Afmetingen (b x h x d): 42 x 47,5 x 32 cm/volume: 40 l Stevig aluminium frame, uitneembare binnenvak van netstof, verstelbare schouderriem met schouderbekleding Tweevoudig uittrekbare telescoopstang, grote, licht lopende, kogelgelagerde wielen, voetjes van kunststof Clip-houders voor bevestiging aan het winkelwagentje, 2 winkelwagenchips, uitneembare, wasbare binnenvoering met treksluiting Materiaal: hoogwaardig polyesterweefsel, waterafstotend (1)
      Reisenthel carry cruiser mixed dots
      • 04012013708657
      2
    • Reisenthel Carrycruiser Frame-Signature Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180558264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212560573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188255095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188255128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188255130.jpg?ts=1
      Reisenthel Reisenthel Carrycruiser Frame-Signature Black Carrycruiser Frame-Signature Black Carrycruiser Frame-Signature Black Afneembare, wasbare voering met knevelsluiting Afneembare netzak Verstelbare, gevoerde schouderriem Telescopische handgreep met twee niveaus Basispoten van kunststof (1)
      Reisenthel Carrycruiser Frame-Signature Black
      • 04012013720963
      2
    • Reisenthel carry cruiser donker robijn
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161183523.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153828079.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207145790.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207145780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207145787.jpg?ts=1
      Reisenthel Reisenthel carry cruiser donker robijn carry cruiser donker robijn carry cruiser donker robijn Afmetingen (B x H x D): 42 x 47,5 x 32 cm / volume: 40 l Stevig aluminium frame, uitneembare mesh-binnenzak, verstelbare schouderriem met schoudervulling Dubbel uittrekbare telescoopstang / grote, licht lopende, kogelgelagerde wielen/poten van kunststof Cliphouders voor bevestiging aan winkelwagen/2 winkelwagenchips/uitneembare, wasbare binnenvoering met trekkoord Materiaal: hoogwaardig polyesterweefsel, waterafstotend (1)
      Reisenthel carry cruiser donker robijn
      • 04012013709067
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be