x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita DHP470 (zonder accu en lader)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita DHP470 (zonder accu en lader)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita DHP470 (zonder accu en lader)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita DHP470 (zonder accu en lader)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156841706.jpg
Makita Makita DHP470 (zonder accu en lader) DHP470 (zonder accu en lader) DHP470 (zonder accu en lader) Meest duurzame 14,4 V allrounder met meer werkvolume en snelle laadtijd. Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Is voorzien van een klopfunctie waardoor boren in steen mog... (1)
  • 00088381663229
  • DHP470ZJ
5
  • Algemene kenmerken
    • Soort gereedschap: Accuboormachine
  • Technische details
    • Maximale koppel (harde applicaties): 46 Nm
    • Boor diameter in hout (max): 38 mm
    • Boor diameter in staal (max): 13 mm
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1 kg
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Groen, Blauw
  • 150.00 204.49 EUR 5
    5
    • Toolmax Toolmax
      Makita DHP470ZJ 14,4v (Klop)boor-/schroefmachine Basic | zonder accu's en lader \\n\\n Gebruikersvoordelen * Meest duurzame 14,4 V allrou...150.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      DHP470ZJ 144v (Klop)boor-/schroefmachine Basic | zonder accu's en lader150.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Mastertools Mastertools
      Uiterst duurzaam dankzij koolborstelloze motor: lagere warmte ontwikkeling en hogere beveiliging3 functies: schroeven, boren en klopboren...157.57, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Toolnation Toolnation
      Makita DHP470ZJ Klopboor/schroefmachine 14,4 Volt Body + 5 jaar dealer garantie!Nu totaal 5 jaar garantie op Makita DHP 470 Machines(*)(*...
      160.92, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      Meest duurzame 14,4 V allrounder met meer werkvolume en snelle laadtijd. Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstell...
      161.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Panasonic EY74A3PN2G | Accu Schroefboormachine | 18V | Li-ion
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148193700.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199567971.jpg
      Panasonic Panasonic EY74A3PN2G | Accu Schroefboormachine | 18V | Li-ion EY74A3PN2G | Accu Schroefboormachine | 18V | Li-ion EY74A3PN2G | Accu Schroefboormachine | 18V | Li-ion Ultra compacte machine van 178 mm voor meer gebruiksgemakKrachtige compacte batterij met uitstekende prestatiesNieuw design krachtige borstelloze motorNieuw 'snelheidscontrole'Elektronische snelheidscontroleElektrische remRiemhaakLED lichtTechnische gegevensSpanning: 18VCapaciteit volgens norm iec (technologie): 5,0 Ah - 3,0Ah (Li-Ion)Oplaadtijd (nuttige / volle lading): 5,0Ah 65 / 80 3,0Ah 45 / 60 min.Onbelast toerental in omw/min (rpm): laag 20 - 480 hoog 70 - 1.580Maximaal koppel (schroeve... (1)
      Panasonic EY74A3PN2G | Accu Schroefboormachine | 18V | Li-ion
      • 05025232899876
      2
    • MSW Offroad-kabellier - 907 kg - 2.000 lbs - incl. katrol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371908.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371904.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371902.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371916.jpg
      MSW MSW Offroad-kabellier - 907 kg - 2.000 lbs - incl. katrol Offroad-kabellier - 907 kg - 2.000 lbs - incl. katrol Offroad-kabellier - 907 kg - 2.000 lbs - incl. katrol Offroad-kabellier - 907 kg - 2.000 lbs - incl. katrol De offroad-kabellier PROPULLATOR 2000-B van MSW is een handige elektrische offroad-kabellier, die met name geschikt is voor gebruik op ruw terrein. Met een maximale treklast van 907 kg/2000 lbs, is deze ontworpen om zware lasten op te tillen. De krachtige 1 pk-motor, het drietraps-planeetwielmechanisme, de 15 meter lange staalkabel en de bijkomende katrol, zorgen ervoor dat de kabellier universeel inzetbaar is. Hier hebt u de perfecte uitr... (3)
      MSW Offroad-kabellier - 907 kg - 2.000 lbs - incl. katrol
      • 04250928687586
      1
    • Bosch GHG 20-63 Professional | Heteluchtpistool
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227197715.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155190146.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177234160.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161428709.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220567517.jpg
      Bosch Bosch GHG 20-63 Professional | Heteluchtpistool GHG 20-63 Professional | Heteluchtpistool GHG 20-63 Professional | Heteluchtpistool Heteluchtpistool met hoog vermogen bereikt soepel 630 °C dankzij de sterke motor van 2000 W (1)
      Bosch GHG 20-63 Professional | Heteluchtpistool
      • 03165140889445
      2
    • Bosch GSB 18 V-55 Accuschroefklopboormachine - 06019H530A
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215268597.jpg
      Bosch Bosch GSB 18 V-55 Accuschroefklopboormachine - 06019H530A GSB 18 V-55 Accuschroefklopboormachine - 06019H530A GSB 18 V-55 Accuschroefklopboormachine - 06019H530A Krachtige 18 V klopboormachine met borstelloze motor als instapmodel (1)
      Bosch GSB 18 V-55 Accuschroefklopboormachine - 06019H530A
      • 04059952603568
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 148.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 148.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be