x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141967617.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159397018.jpg?ts=1
Arabia Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein Arctica Theeschotel 16 cm - porselein Arctica Theeschotel 16 cm - porselein Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein (1)
  • 06411800107730
1
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Porselein
  • 15.48 15.48 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Arabia Arctica Theeschotel 16 cm - porselein15.48, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Bitz serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206110496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143024439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95173098.jpg?ts=1
      Bitz Bitz serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen Dit stijlvolle bord komt van het populaire Deense merk 'Bitz'. Het groene bord met zwarte onderkant is gemaakt van aardewerk en dankzij het reactieve glazuu... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Bitz serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen
      • 05722008211886
      • 821188
      3
      deal
    • Weber Ontbijtbordje (2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224755349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232397463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210508371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210508373.jpg?ts=1
      Weber Weber Ontbijtbordje (2 stuks) Ontbijtbordje (2 stuks) Ontbijtbordje (2 stuks) Weber® Dessertbord, set van twee, Ø 20,5 cm (1)
      Weber Ontbijtbordje (2 stuks)
      • 00077924122545
      2
    • Iittala Oiva Toikka dinerbord 29 x 21 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208743215.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202767733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205722552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205722553.jpg?ts=1
      Iittala Iittala Oiva Toikka dinerbord 29 x 21 cm Oiva Toikka dinerbord 29 x 21 cm Oiva Toikka dinerbord 29 x 21 cm Bestel Iittala Oiva Toikka Serveerbord 29 x 21 cm online bij vtwonen. Alle Iittala Servies uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Iittala Oiva Toikka dinerbord 29 x 21 cm
      • 06411923670517
      2
      deal
    • Selecta Asa Selection Dinerbord Kolibri Grey Ø 26.5 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223748538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205779699.jpg?ts=1
      Selecta Selecta Asa Selection Dinerbord Kolibri Grey Ø 26.5 Cm Asa Selection Dinerbord Kolibri Grey Ø 26.5 Cm Asa Selection Dinerbord Kolibri Grey Ø 26.5 Cm ASA Selection | Dinerbord | Kolibri | Rond | Porselein | Grijs | 26,5CM (1)
      Selecta Asa Selection Dinerbord Kolibri Grey Ø 26.5 Cm
      • 04024433342847
      2
    • min
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 15.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 15.48
    • teamvergelijk@vergelijk.be