x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er borden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Design Letters borden

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bord categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141961898.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845249.jpg
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Opvallend en fascinerend is de letterprint op het platte bord met de fijne rand aangebracht P voor alles wat bij de bijzondere letter past met de geniale typografie van Arne Jacobsen Het bord biedt veel ruimte voor je eigen creatieve toepassingen Als plaatskaarten of als een heel nieuwe manier van wandontwerp Het mooie bord van New Bone China porselein in wit met zwarte letters heeft een diameter van 20 cm (1)
      Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • 05710498720490
      2
      22.00 EUR
    • Design Letters EAT&LEARN geschenkdoos in zwart/wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124160704.jpg
      Design Letters Design Letters EAT&LEARN geschenkdoos in zwart/wit EAT&LEARN geschenkdoos in zwart/wit EAT&LEARN geschenkdoos in zwart/wit Geschenkdoos uit de melamine serie De geschenkdoos bevat een kom, een plat bord en een diep bord. De schalen zijn bedrukt met het Alpha bed, zodat uw kind het ABC kan leren tijdens het eten. Productdetails: Materiaal: melamine Voedselveilig BPA en BPS gratis Design : Alpha pbet Vaatwasmachinebestendig Voor de brieven is een typografie van Arne Jacobsen (jaar 1937) gebruikt. (1)
      Design Letters EAT&LEARN geschenkdoos in zwart/wit
      • 05710498349011
      2
      25.95 EUR
    • Design Letters bord D20cm U
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141966905.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517796.jpg
      Design Letters Design Letters bord D20cm U bord D20cm U bord D20cm U Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters bord D20cm U
      • 05710498720544
      1
      22.00 EUR
    • Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969808.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845249.jpg
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • 05710498720407
      1
      22.00 EUR
    • Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141965863.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845249.jpg
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • 05710498720476
      1
      22.00 EUR
    • Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141961203.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845249.jpg
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • 05710498720582
      1
      30.45 EUR
    • Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141968311.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845249.jpg
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • 05710498720513
      1
      28.00 EUR
    • Design Letters bord D20cm I
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141967575.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166570176.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845249.jpg
      Design Letters Design Letters bord D20cm I bord D20cm I bord D20cm I Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters bord D20cm I
      • 05710498720421
      1
      30.45 EUR
    • Design Letters bord D20cm Q
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141961852.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517796.jpg
      Design Letters Design Letters bord D20cm Q bord D20cm Q bord D20cm Q Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters bord D20cm Q
      • 05710498720506
      1
      30.45 EUR
    • Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141970376.jpg
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm Dit porseleinen Design Letters bord is versierd met een door Arne Jacobsen ontworpen vintage letter. Arne Jacobsen is een bekende Deense architect en ontwerper en zijn werk kenmerkt zich vooral door eenvoud en functionaliteit. Dit zie je ook terug in dit stoere ontwerp. Kies het bord met jouw initiaal, of dat van een vriend/vriendin en doe het cadeau. Het Design Letters bord is namelijk heel persoonlijk en tegelijkertijd goed met je huidige serviesgoed te combineren. MATERIAAL Fine Bone China... (1)
      Design Letters Arne Jacobsen Bord Ø 20 cm
      • 05710498720483
      1
      22.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • F2D DEFAULT
        • f2d
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Blond amsterdam (blond_amsterdam)
      • Riverdale (riverdale)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Adhome (adhome)
      • Ajaa (ajaa)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alessi (alessi)
      • Amorim cork (amorim_cork)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Astro (astro)
      • Baci Milano (baci_milano)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bino (bino)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Boland (boland)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • By-Boo (by_boo)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Campz (campz)
      • Chicco (chicco)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coppens (coppens)
      • Costa Nova (costa_nova)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Demeyere (demeyere)
      • Depa (depa)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • EMSA (emsa)
      • Essenza (essenza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • F2D (f2d)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Gastro (gastro)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Haba (haba)
      • Handy (handy)
      • Hendi (hendi)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Kitchen Trend (kitchen_trend)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kupilka (kupilka)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • LAV (lav)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Loveramics (loveramics)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • MIKASA (mikasa)
      • Montana (montana)
      • Mustard (mustard)
      • My Little Day (my_little_day)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nuby (nuby)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Palmer (palmer)
      • Papstar (papstar)
      • Pebbly (pebbly)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Placematix (placematix)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Pyrex (pyrex)
      • REMEMBER (remember)
      • Revol (revol)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal (royal)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Salewa (salewa)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Securit (securit)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Staub (staub)
      • Stelton (stelton)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thomas (thomas)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom (tom)
      • Twistshake (twistshake)
      • Vaggan (vaggan)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vipp (vipp)
      • Vitility (vitility)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Wildo (wildo)
      • WMF (wmf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Yong (yong)
      • Zak Designs (zak_designs)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €13 (budget)
      • €13 - €19 (low)
      • €19 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_1)
      • 20 cm - 24 cm (doorsnede_2)
      • 24 cm - 27 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 27 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Type bord (type_bord):
      • Bijgerecht bord (bijgerecht_bord)
      • Dessertbord (dessertbord)
      • Diep bord (diep_bord)
      • Dinerbord (dinerbord)
      • Onderbord (onderbord)
      • Ontbijtbord (ontbijtbord)
      • Pastabord (pastabord)
      • Pizzabord (pizzabord)
      • Plat bord (plat_bord)
      • Soepborden (soepborden)
    • Vaatwasserbestendig (vaatwasserbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be