x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Iittala Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Iittala Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Iittala Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Iittala Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517694.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969949.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396682.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/188874433.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206110671.jpg?ts=1
Iittala Iittala Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant Kastehelmi bord ø 25 cm glas transparant Iittala Kastehelmi Bord - Ø 24.8 cm - Helder (1)
  • 06411920009471
  • 1007057
1
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 25 cm
    • Breedte (cm): 24.8 cm
    • Gewicht product: 930 g
    • Hoogte: 2 cm
    • Lengte: 24.8 cm
  • Design
    • Kleur: Transparant, Creme, Nude
    • Materiaal: Glas
    • Vorm: Cirkel
    • Plate depth type: Flat plate
    • handbeschilderd: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Type Bord: Plat bord, Dinerbord
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Vriezerbestendig: Nee
  • Technische details
    • Magnetron bestendig: Nee
    • Ovenbestendig: Nee
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 34.98 34.98 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Iittala Kastehelmi Bord - Ø 24.8 cm - Helder34.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bitz serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206110496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143024439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95173098.jpg?ts=1
      Bitz Bitz serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen Dit stijlvolle bord komt van het populaire Deense merk 'Bitz'. Het groene bord met zwarte onderkant is gemaakt van aardewerk en dankzij het reactieve glazuu... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Bitz serveerbord ø 40 cm aardewerk mat zwart/glanzend groen
      • 05722008211886
      • 821188
      3
      deal
    • Alessi zwart onderbordbord Alessi Colombina FM10/10b
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107975303.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159255341.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145620061.jpg?ts=1
      Alessi Alessi zwart onderbordbord Alessi Colombina FM10/10b zwart onderbordbord Alessi Colombina FM10/10b zwart onderbordbord Alessi Colombina FM10/10b zwart onderbordbord Alessi Colombina FM10/10b (1)
      Alessi zwart onderbordbord Alessi Colombina FM10/10b
      • 08003299938636
      2
    • Villeroy & Boch Rosé Caro Ontbijtbord coupe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159738266.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Rosé Caro Ontbijtbord coupe Rosé Caro Ontbijtbord coupe Rosé Caro Ontbijtbord coupe Villeroy & Boch Rosé Caro Ontbijtbord coupe (1)
      Villeroy & Boch Rosé Caro Ontbijtbord coupe
      • 04003686330238
      2
    • Weber Ontbijtbordje (2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224755349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232397463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210508371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210508373.jpg?ts=1
      Weber Weber Ontbijtbordje (2 stuks) Ontbijtbordje (2 stuks) Ontbijtbordje (2 stuks) Weber® Dessertbord, set van twee, Ø 20,5 cm (1)
      Weber Ontbijtbordje (2 stuks)
      • 00077924122545
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 33.94
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 33.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 33.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 33.94
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 31.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 31.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 32.25
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.25
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 32.25
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.25
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 32.25
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 32.05
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 32.05
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be