x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rörstrand Ostindia bord 21 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rörstrand Ostindia bord 21 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rörstrand Ostindia bord 21 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rörstrand Ostindia bord 21 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202439179.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141962260.jpg?ts=1
Rörstrand Rörstrand Ostindia bord 21 cm Ostindia bord 21 cm Ostindia bord 21 cm Rrstrand Ostindia Ontbijtbord - 21 cm - Blauw (1)
  • 07320061140105
1
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 21 cm
    • Breedte (cm): 21 cm
  • Design
    • Kleur: Wit, Blauw
    • Materiaal: Porselein
  • 19.50 19.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Rrstrand Ostindia Ontbijtbord - 21 cm - Blauw19.50, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bolia Forma Bord Ø26 Set Van 2 (h) 2,5 X (Ø) 26 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230782433.jpg?ts=1
      Bolia Bolia Forma Bord Ø26 Set Van 2 (h) 2,5 X (Ø) 26 Cm Forma Bord Ø26 Set Van 2 (h) 2,5 X (Ø) 26 Cm Forma Bord Ø26 Set Van 2 (h) 2,5 X (Ø) 26 Cm Forma Bord Ø26 Set Van 2 (h) 2,5 X (Ø) 26 Cm: maakt je interieur bijzonder! Dit Forma bord van Bolia komt in een set van twee. De borden hebben een diameter van 26 centimeter. De borden zijn met de hand gemaakt van duurzaam steengoed. De borden zijn geschikt voor de vaatwasser, oven en magnetron. (1)
      Bolia Forma Bord Ø26 Set Van 2 (h) 2,5 X (Ø) 26 Cm
      • 05722000115533
      1
    • Villeroy & Boch Bord Villeroy & Boch It's My Match Green Leaf 24 cm (6-Delig)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150524235.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182351608.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Bord Villeroy & Boch It's My Match Green Leaf 24 cm (6-Delig) Bord Villeroy & Boch It's My Match Green Leaf 24 cm (6-Delig) Bord Villeroy & Boch It's My Match Green Leaf 24 cm (6-Delig) De It's My Match borden van het merk Villeroy & Boch is een prachtige 6-Delige set die bestaat uit borden gemaakt van Premium Porselein zonder geglazuurde a... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Villeroy & Boch Bord Villeroy & Boch It's My Match Green Leaf 24 cm (6-Delig)
      • 04057743109459
      2
    • Cosy & Trendy Mini aperotasje Ø 5,5 cm wit 6 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215268052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143481612.jpg?ts=1
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Mini aperotasje Ø 5,5 cm wit 6 stuks Mini aperotasje Ø 5,5 cm wit 6 stuks Mini aperotasje Ø 5,5 cm wit 6 stuks Cosy&Trendy Mini Aperokopje - Ø 5,5 x 5,5 cm- Set-6 (1)
      Cosy & Trendy Mini aperotasje Ø 5,5 cm wit 6 stuks
      • 05414841052572
      2
    • Luminarc FESTON DESSERT
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143596307.jpg?ts=1
      Luminarc Luminarc FESTON DESSERT FESTON DESSERT FESTON DESSERT Luminarc Feston Bord - Dessertbord - Rond (1)
      Luminarc FESTON DESSERT
      • 00026102113691
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 23.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be