x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er brillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mont Blanc bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Mont Blanc MB0106O 004
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182779541.jpg
      Mont Blanc Mont Blanc MB0106O 004 MB0106O 004 MB0106O 004 Over Montblanc Montblanc is een merk met een lange traditie. Dit merk stelt sinds het begin fijn vakmanschap en tijdloze elegantie centraal. Deze waarden zijn ook sterk terug te vinden in de collectie brillen van dit merk. Montblanc gelooft dat iedereen zn stempel kan achterlaten en wil dan zn ontwerpen gedurende heel het leven bij je blijven. Montblanc streeft ook naar innovatie en evolutie, in combinatie met klassieke waarden. Brillen van dit merk zijn synoniem met verfijndheid, kwaliteit, ... (1)
      Mont Blanc MB0106O 004
      • 00889652280394
      1
      198.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Chloé DEFAULT
        • chloe_
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Gucci (gucci)
      • Chloé (chloe_)
      • Versace (versace)
      • Dior (dior)
      • 3M (3m)
      • Alpina (alpina)
      • AROZZI (arozzi)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Benson (benson)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Brioni (brioni)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carrera (carrera)
      • CRG (crg)
      • Croon (croon)
      • Cwi (cwi)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • eStore (estore)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • Gant (gant)
      • Givenchy (givenchy)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Halcyon (halcyon)
      • Hama (hama)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ibd (ibd)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Johntoy (johntoy)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • LOEWE (loewe)
      • LookOfar (lookofar)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Max Mara (max_mara)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mighty (mighty)
      • Missoni (missoni)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moses (moses)
      • Nike (nike)
      • Oakley (oakley)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Sinner (sinner)
      • Superdry (superdry)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Vdm (vdm)
      • Vogue (vogue)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 30 (price_2)
      • € 30 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur materiaal (frame_materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Stainless steel (stainless_steel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be