x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brabantia Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brabantia Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brabantia Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brabantia Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223859617.jpg
Brabantia Brabantia Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs Bbek1114 Broodbakmachine - 19 Programma's - Rvs Brabantia BBEK1114 Broodbakmachine - 19 programma's - 3 bruiningsniveau's - Warmhoudfunctie - Uitsteltimer - RVS (5)
  • 08712837881289
1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • 74.99 74.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Brabantia BBEK1114 Broodbakmachine - 19 programma's - 3 bruiningsniveau's - Warmhoudfunctie - Uitsteltimer - RVS74.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • König H. Koenig Broodbakmachine Bake340 Met Geïntegreerde Ingrediënten Dispenser
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223728501.jpg
      König König H. Koenig Broodbakmachine Bake340 Met Geïntegreerde Ingrediënten Dispenser H. Koenig Broodbakmachine Bake340 Met Geïntegreerde Ingrediënten Dispenser H. Koenig Broodbakmachine Bake340 Met Geïntegreerde Ingrediënten Dispenser 2 broodmaten: 650 g of 800 g 12 programma's, waarvan een Glutenvrij programma Graanautomaat Uitneembare kom met antiaanbaklaag LCD-scherm Vertraagde startfunctie Warm houden gedurende 60 minuten 3 gaarheidsgraden: wit, goudkleurig en doorbakken Accessoires: lepel, maatbeker Vermogen: 550 W, Gewicht: 9.92080179 Pond, Fabrikant: H.Koenig (1)
      König H. Koenig Broodbakmachine Bake340 Met Geïntegreerde Ingrediënten Dispenser
      • 03701335301967
      2
    • Bestron Donutmaker Adm218sdp 700 W Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226240247.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214563312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230745700.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227543535.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220075005.jpg
      Bestron Bestron Donutmaker Adm218sdp 700 W Roze Donutmaker Adm218sdp 700 W Roze Donutmaker Adm218sdp 700 W Roze Decoratieve donutmaker voor het bakken van 7 zoete of hartige donuts - ideaal voor een brunch of een koffiepauze Automatische temperatuurregeling voor het optimaal bereiden van goudbruine donuts in de 7 bakopeningen (Ø 5 cm) Antiaanbaklaag voor het eenvoudig schoonmaken van het apparaat, ruimtebesparende kabelhaspel (kabellengte: 74 cm) Veilige plaatsing dankzij antislipvoetjes, hittebestendige behuizing, deksel met vergrendelingsclip, gereed-voor-gebruik indicatielampje Leveringsomvang: 1 Be... (1)
      Bestron Donutmaker Adm218sdp 700 W Roze
      • 08712184057498
      3
    • Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170137.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170152.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170144.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170140.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170143.jpg
      Princess Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe Broodbakmachine Homemade Deluxe Broodbakmachine Homemade Deluxe Flexibele capaciteit van 500 tot 750 gram voor 8 tot 12 sneden 19 Voorgeprogrammeerde programmas met glutenvrij programma Digitale timer en warmhoudfunctie voor vers en warm brood Compact formaat en draaghendel voor makkelijk opbergen Elegante RVS-behuizing, Gewicht: 6.61386786 Pond, Fabrikant: Princess (7)
      Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
      • 08713016038708
      • 000000000000235194
      • 3871965
      • 01.152007.01.001
      3
    • Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133170434.jpg
      Panasonic Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel PANASONIC MENGARM B SD255 (2)
      Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • 05400650080721
      • 5400650080721
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 98.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 98.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 98.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 99.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 99.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 99.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 80.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 77.49
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 76.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be