x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Domo B3963 Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Domo B3963 Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Domo B3963 Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Domo B3963 Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203128276.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158953346.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159114982.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158953344.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159114983.jpg
Domo Domo B3963 Wit B3963 Wit B3963 Wit Domo B3963 - Broodbakmachine - 700-1000g - Glutenvrij Programma - A13 standaard - Wit, Gewicht: 11.904962148 Pond, Fabrikant: DOMO (10)
  • 05411397126771
  • B3963
  • 5411397126771
  • ch-multibrands-1669
6
good_buy
  • Technische details
    • Maximum brood gewicht: 1000 g
    • Uitneembare pan : Ja
    • Aantal automatische programma's: 13
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Instelbare korst kleur: Ja
    • Minimum brood gewicht: 700 g
    • Soort bediening: Knoppen
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Verlicht display: Ja
    • Warmhoud functie: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Kijkvenster, Eenvoudig schoon te maken, Uitneembare pan, Vertraagde start timer, Instelbare korst kleur , Warmhoudfunctie
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Kijkglas: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Ergonomie
    • Startvertraging: 13 Uur
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 84.00 129.00 EUR 6
    6
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Domo B3963 Broodbakmachine84.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Domo Broodbakmachine Wit/Zilver B396384.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Domo B3963 - Broodbakmachine - 700-1000g - Glutenvrij Programma - A13 standaard - Wit, Gewicht: 11.904962148 Pond, Fabrikant: DOMO84.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Domo B3963 kies je uit 12 verschillende bakprogramma's, zodat je altijd het brood eet waar je zin in hebt. Zo maak je ook glutenvr...84.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      84.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Broodbakmachine - 550W - 700/1000g - 12 programma's - display
      109.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133170434.jpg
      Panasonic Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel PANASONIC MENGARM B SD255 (2)
      Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • 05400650080721
      • 5400650080721
      1
    • Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213158159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102903075.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044415.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161439453.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044406.jpg
      Panasonic Panasonic SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit Panasonic SD-2511WXE - Broodbakmachine - Wit (5)
      Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • 05025232819997
      • SD2511WXE
      • SD-2511WXE
      • SD2511WXEBB
      1
    • Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635695.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635692.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635696.jpg
      Steba Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit (1)
      Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit
      • 04011833001283
      • 18.83.00
      1
    • Panasonic SD-YR2540HXD Taupe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210112464.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204532304.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204532301.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185160880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204532298.jpg
      Panasonic Panasonic SD-YR2540HXD Taupe SD-YR2540HXD Taupe SD-YR2540HXD Taupe Panasonic SD-YR2540 broodbakmachine 550 W Zwart, Grijs (5)
      Panasonic SD-YR2540HXD Taupe
      • 05025232915453
      • SD-YR2540HXD
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 70.24
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 70.24
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 70.24
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 70.24
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 70.24
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 78.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 78.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 78.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 78.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 78.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 78.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 84.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 84.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 84.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 84.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be