x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Moulinex OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Moulinex OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Moulinex OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Moulinex OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/100749283.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158958010.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159116768.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224276970.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141635021.jpg
Moulinex Moulinex OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes OW6101 Broodmachine Brood&Baguettes Broodbakmachine Home Bread Baguette met een capaciteit voor 1,5 kg brood. Voorzien van 16 programma's. (17)
8.25 (1)
  • 13045385782213
  • 03045385782216
  • OW6101
4
good_buy
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 16
  • Technische details
    • Maximum brood gewicht: 1500 g
    • Vermogen: 1600 Watt
    • Uitneembare pan : Ja
    • Aantal automatische programma's: 16
    • Instelbare korst kleur: Ja
    • Jam maak functie: Ja
    • Minimum brood gewicht: 700 g
    • Soort bediening: Knoppen
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Warmhoud functie: Ja
    • Warmhoudtijd: 60 Minuten
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Kijkvenster, Uitneembare pan, Vertraagde start timer, Instelbare korst kleur , Warmhoudfunctie, Jam programma
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Synthetisch
    • Kijkglas: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 9340 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Inhoud van de verpakking
    • Kookboek: Ja
    • Maatbeker inbegrepen: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 134.00 169.00 EUR 4
    4
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Broodbakmachine Home Bread Baguette met een capaciteit voor 1,5 kg brood. Voorzien van 16 programma's.134.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Home Bread Baguette\n Uitneembare bakkuip met anti-aanbaklaag\n LCD display\n Instelbare starttijd : tot 15u\nAccessoires\n 1 bakhouder m...149.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Moulinex OW6101 bak je heerlijk vers brood voor het hele gezin. Met het vulgewicht tot 1500 gram bak je in één keer een groot broo...159.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Broodbakmachine - 1650 W - 750/1000/1500g - 16 automatische programma's - display - timer169.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 1 1
    • Geweldige bakmachine meer zeer veel mogelijkheden
      Sinds maart vorig jaar elke dag een brood gebakken, altijd gelukt. Veel programma's waarbij je bij anderen extra voor moet betalen zoals: pasta, alleen deeg , baguette, glutenvrij .volkoren, etc. Timer om zaden toe te voegen en klaar signaal,, kijkvenster.
      10.0
      0 10
      • 3 korst - en 3 gewichtkeuzes
      • pasta programma
      • volkorenprogramma
      • geen uitstel bij glutenvrij .
      • kleine haakje om deeghaak verw
      • kort snoer.
    • Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133170434.jpg
      Panasonic Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel PANASONIC MENGARM B SD255 (2)
      Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • 05400650080721
      • 5400650080721
      1
    • Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635695.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635692.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635696.jpg
      Steba Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit (1)
      Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit
      • 04011833001283
      • 18.83.00
      1
    • Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213158159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102903075.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044415.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161439453.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044406.jpg
      Panasonic Panasonic SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit Panasonic SD-2511WXE - Broodbakmachine - Wit (5)
      Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • 05025232819997
      • SD2511WXE
      • SD-2511WXE
      • SD2511WXEBB
      1
    • Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170137.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170152.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170144.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170140.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170143.jpg
      Princess Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe Broodbakmachine Homemade Deluxe Broodbakmachine Homemade Deluxe Flexibele capaciteit van 500 tot 750 gram voor 8 tot 12 sneden 19 Voorgeprogrammeerde programmas met glutenvrij programma Digitale timer en warmhoudfunctie voor vers en warm brood Compact formaat en draaghendel voor makkelijk opbergen Elegante RVS-behuizing, Gewicht: 6.61386786 Pond, Fabrikant: Princess (8)
      Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
      • 08713016038708
      • 000000000000235194
      • 3871965
      • 01.152007.01.001
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 144.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 144.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 141.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 134.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be