x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Princess Wake Up 152006 Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Princess Wake Up 152006 Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Princess Wake Up 152006 Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Princess Wake Up 152006 Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108125577.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108125584.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108125585.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108125580.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108125574.jpg
Princess Princess Wake Up 152006 Wit Wake Up 152006 Wit Wake Up 152006 Wit De Princess Wake Up 152006 Wit beschikt over 15 verschillende bakprogramma's; hiermee maak je zelf glutenvrij brood, speltbrood, yoghurt en verse jam. Via het display stel je de timer in zodat jij iedere ochtend opstaat met versgebakken brood. Je bakt een brood van zo¿n 900 gram, waar je ruim 14 sneden brood uithaalt. De broodbakmachine mengt en kneedt het deeg, bakt het brood en schakelt daarna automatisch over op de warmhoudfunctie. Zo blijft het brood 60 minuten lang warm én knapperig. Je ... (3)
  • 08712836305380
  • 01.152006.01.001
  • 152006
  • 422268
  • 903003
  • 850050
3
deal
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 15
  • Technische details
    • Maximum brood gewicht: 900 g
    • Vermogen: 600 Watt
    • Uitneembare pan : Ja
    • Aantal automatische programma's: 15
    • Bescherming tegen oververhit raken: Ja
    • Instelbare korst kleur: Ja
    • Jam maak functie: Ja
    • Minimum brood gewicht: 680 g
    • Soort bediening: Touch
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Warmhoud functie: Ja
    • Warmhoudtijd: 60 Minuten
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Kijkvenster, Eenvoudig schoon te maken, Uitneembare pan, Vertraagde start timer, Instelbare korst kleur , Warmhoudfunctie, Jam programma
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kijkglas: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Anti-aanbaklaag: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Ergonomie
    • Startvertraging: 13 Uur
  • Inhoud van de verpakking
    • Maatbeker inbegrepen: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 59.99 101.94 EUR 3
    3
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Princess 152006 - Broodbakmachine
      59.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Princess Wake Up 152006 Wit beschikt over 15 verschillende bakprogramma's; hiermee maak je zelf glutenvrij brood, speltbrood, yoghurt ...79.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Elke ochtend wakker worden met de geur van versgebakken brood. Met de volautomatische cool-touch Princess 152006 broodbakmachine is dit h...
      81.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133170434.jpg
      Panasonic Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel PANASONIC MENGARM B SD255 (2)
      Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • 05400650080721
      • 5400650080721
      1
    • Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213158159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102903075.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044415.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161439453.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044406.jpg
      Panasonic Panasonic SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit Panasonic SD-2511WXE - Broodbakmachine - Wit (5)
      Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • 05025232819997
      • SD2511WXE
      • SD-2511WXE
      • SD2511WXEBB
      1
    • Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635695.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635692.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210635696.jpg
      Steba Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit (1)
      Steba BM3 - Bread Maker - Vrijstaand - Wit
      • 04011833001283
      • 18.83.00
      1
    • Panasonic SD-YR2540HXD Taupe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210112464.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204532304.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204532301.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185160880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204532298.jpg
      Panasonic Panasonic SD-YR2540HXD Taupe SD-YR2540HXD Taupe SD-YR2540HXD Taupe Panasonic SD-YR2540 broodbakmachine 550 W Zwart, Grijs (5)
      Panasonic SD-YR2540HXD Taupe
      • 05025232915453
      • SD-YR2540HXD
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 74.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 72.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 72.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 72.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 85.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 85.94
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be