x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170137.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170152.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170144.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170140.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108170143.jpg
Princess Princess Broodbakmachine Homemade Deluxe Broodbakmachine Homemade Deluxe Broodbakmachine Homemade Deluxe Flexibele capaciteit van 500 tot 750 gram voor 8 tot 12 sneden 19 Voorgeprogrammeerde programmas met glutenvrij programma Digitale timer en warmhoudfunctie voor vers en warm brood Compact formaat en draaghendel voor makkelijk opbergen Elegante RVS-behuizing, Gewicht: 6.61386786 Pond, Fabrikant: Princess (7)
  • 08713016038708
  • 000000000000235194
  • 3871965
  • 01.152007.01.001
3
good_buy
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 19
  • Technische details
    • Maximum brood gewicht: 750 g
    • Vermogen: 500 Watt
    • Uitneembare pan : Ja
    • Aantal automatische programma's: 19
    • Instelbare korst kleur: Ja
    • Jam maak functie: Ja
    • Soort bediening: Knoppen
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Warmhoud functie: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Glutenvrij programma, Kijkvenster, Eenvoudig schoon te maken, Uitneembare pan, Vertraagde start timer, Instelbare korst kleur , Warmhoudfunctie, Jam programma
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Design
    • Kleur: Wit, Grijs, Zilver
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kijkglas: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Anti-aanbaklaag: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: RVS, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 21 cm
    • Hoogte: 27 cm
    • Lengte: 31 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Maatbeker inbegrepen: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 64.99 89.37 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Flexibele capaciteit van 500 tot 750 gram voor 8 tot 12 sneden 19 Voorgeprogrammeerde programmas met glutenvrij programma Digitale timer ...64.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Princess 152007 Homemade Deluxe - Broodbakmachine64.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Met 19 voorgeprogrammeerde standen kan de Princess broodbakmachine Homemade Deluxe elk soort brood maken, en tevens jam en yoghurt bereid...89.37, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213158159.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102903075.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044415.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161439453.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162044406.jpg
      Panasonic Panasonic SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit SD-2511WXE - Wit Panasonic SD-2511WXE - Broodbakmachine - Wit (1)
      Panasonic SD-2511WXE - Wit
      • 05025232819997
      • SD2511WXE
      • SD-2511WXE
      • SD2511WXEBB
      1
    • Tefal Pain Doré PF2101
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80696536.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80696539.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80696541.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80696537.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80696538.jpg
      Tefal Tefal Pain Doré PF2101 Pain Doré PF2101 Pain Doré PF2101 Tefal Pain Doré PF2101 - Broodbakmachine (3)
      Tefal Pain Doré PF2101
      • 03045385783411
      • 000000000000222013
      • PF2101
      1
    • Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133170434.jpg
      Panasonic Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel Mengarm B Sd255 : onderdeel PANASONIC MENGARM B SD255 (2)
      Panasonic Mengarm B Sd255 : onderdeel
      • 05400650080721
      • 5400650080721
      1
    • Clatronic Broodbakmachine 600 W Wit BBA 3505 online kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84303156.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/40378185.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/50312799.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/50312800.jpg
      Clatronic Clatronic Broodbakmachine 600 W Wit BBA 3505 online kopen Broodbakmachine 600 W Wit BBA 3505 online kopen Broodbakmachine 600 W Wit BBA 3505 online kopen Clatronic BBA 3505 - Broodbakmachine (1)
      Clatronic Broodbakmachine 600 W Wit BBA 3505 online kopen
      • 04006160616903
      • 407232
      • BBA 3505
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 52.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 52.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 52.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 63.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 68.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 50.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 68.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 68.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 64.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be