x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bestron Broodrooster 750w Wit Ayt600

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bestron Broodrooster 750w Wit Ayt600
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bestron Broodrooster 750w Wit Ayt600
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bestron Broodrooster 750w Wit Ayt600
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162872915.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222948442.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217666579.jpg
Bestron Bestron Broodrooster 750w Wit Ayt600 Broodrooster 750w Wit Ayt600 Broodrooster 750w Wit Ayt600 Bestron AYT600 - Broodrooster (1)
  • 08712184033881
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Wit, Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 24.59 24.59 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bestron AYT600 - Broodrooster24.59, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161659446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861007.jpg
      Medion Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster Medion broodrooster 870W zwart (1)
      Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster
      • 04061275000641
      • 04015625167348
      • 50056087
      1
    • Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189867253.jpg
      Rowlett Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Rowlett Esprit Broodrooster - 2 sleuven - Chroom - 1000W (1)
      Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V
      • 05050984616334
      1
    • Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178390141.jpg
      Dualit Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs Lite 2-slots Toaster Grijs Lite 2-slots Toaster Grijs Trendy toaster en tosti apparaat in één Dualit 2 slot Lite Broodrooster Grijs Geschikt voor tostis (d.m.v. optionele set tostiklemmen) Peek & Pop functie; controleer de bruiningsgraad tijdens het toasten Bagel functie Ontdooifunctie Handmatig bedienbare lift (2)
      Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs
      • 00619743262240
      • 7144777
      1
    • Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171456161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150555810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172379223.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155324641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172457141.jpg
      Wilfa Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver Met zijn stijlvolle roestvrijstalen design en zijn 1.000 watt vermogen siert de broodrooster elke ontbijttafel. Hij beschikt ook over een kantelfunctie om na het roosteren gemakkelijker bij de sneetjes brood te komen De CT-1000S is een kleine en compacte broodrooster met een krachtig verwarmingselement voor snel roosteren. Hij beschikt over een digitaal display waarmee u eenvoudig het gewenste roosterniveau kunt instellen De Wilfa CT-1000S broodrooster heeft regelbare warmte-instellingen om a... (1)
      Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver
      • 07044876027481
      • 602748
      • WF-602748
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 23.19
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.19
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.19
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.59
    • teamvergelijk@vergelijk.be