x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cuisinart CPT160E Toaster

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cuisinart CPT160E Toaster
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cuisinart CPT160E Toaster
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cuisinart CPT160E Toaster
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155008365.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206108386.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223692685.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183080781.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113500987.jpg
Cuisinart Cuisinart CPT160E Toaster CPT160E Toaster CPT160E Toaster Cuisinart CPT160E - Broodrooster (1)
  • 03030058001602
  • CPT160E
  • 000000000000235693
  • 251667
4
  • Algemene kenmerken
    • Aantal sandwiches: 2
    • Materiaal behuizing: RVS, Staal
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Garantie: 3 jaar
  • Technische details
    • Vermogen: 900 Watt
    • Coolwall-behuizing: Ja
    • Warmhoud functie: Nee
    • Hitte functie: Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Auto pop-up mechanisme: Ja
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Indicatielampje: Ja
    • Stop/annuleer-knop: Ja
    • Verwijderbare kruimel-lade: Ja
  • Design
    • Materiaal: Staal, Metaal, Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • Inhoud van de verpakking
    • Sandwichplaat: Nee
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
    • Keukenapparaat functies: Koele behuizing, Stopknop, Removable crumb tray, Ontdooi functie
    • Opwarmfunctie: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 18 cm
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 79.90 89.90 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Stijlvolle geborsteld roestvrijstalen afwerking 2 paar sleuven die variabel instelbaar zijn Zelfcentrerende sleuven voor gelijkmatige bru...79.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      Met variabel bruineren. Systeem om het brood te centreren, zodat aan beide kanten een gelijkmatige goudbruine kleur ontstaat 6 standen va...79.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Cuisinart CPT160E - Broodrooster87.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Cuisinart broodrooster CPT160E van geborsteld roestvrij staal. Deze toaster is voorzien van Mica-weerstanden voor zachte en goudgele toas...89.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161659446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861007.jpg
      Medion Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster Medion broodrooster 870W zwart (1)
      Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster
      • 04061275000641
      • 04015625167348
      • 50056087
      1
    • Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189867253.jpg
      Rowlett Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Rowlett Esprit Broodrooster - 2 sleuven - Chroom - 1000W (1)
      Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V
      • 05050984616334
      1
    • Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178390141.jpg
      Dualit Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs Lite 2-slots Toaster Grijs Lite 2-slots Toaster Grijs Trendy toaster en tosti apparaat in één Dualit 2 slot Lite Broodrooster Grijs Geschikt voor tostis (d.m.v. optionele set tostiklemmen) Peek & Pop functie; controleer de bruiningsgraad tijdens het toasten Bagel functie Ontdooifunctie Handmatig bedienbare lift (2)
      Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs
      • 00619743262240
      • 7144777
      1
    • Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171456161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150555810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172379223.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155324641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172457141.jpg
      Wilfa Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver Met zijn stijlvolle roestvrijstalen design en zijn 1.000 watt vermogen siert de broodrooster elke ontbijttafel. Hij beschikt ook over een kantelfunctie om na het roosteren gemakkelijker bij de sneetjes brood te komen De CT-1000S is een kleine en compacte broodrooster met een krachtig verwarmingselement voor snel roosteren. Hij beschikt over een digitaal display waarmee u eenvoudig het gewenste roosterniveau kunt instellen De Wilfa CT-1000S broodrooster heeft regelbare warmte-instellingen om a... (1)
      Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver
      • 07044876027481
      • 602748
      • WF-602748
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 75.00
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 75.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 66.10
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 66.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 66.10
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 66.10
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 66.10
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 75.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 75.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 78.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 66.11
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 78.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 78.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 63.69
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 63.69
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 63.69
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 63.69
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 63.69
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 78.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 67.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 78.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be