x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dualit Vario 2 + 1 Combi

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dualit Vario 2 + 1 Combi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dualit Vario 2 + 1 Combi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dualit Vario 2 + 1 Combi
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122115107.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396539.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158236810.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845131.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845132.jpg
Dualit Dualit Vario 2 + 1 Combi Vario 2 + 1 Combi Vario 2 + 1 Combi Dualit broodrooster 2+1 slots - Polished (1)
  • 00619743312266
  • D31226
  • 31226
3
  • Algemene kenmerken
    • Aantal sandwiches: 3
    • Materiaal behuizing: RVS, Aluminium
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Garantie: 2 jaar
  • Technische details
    • Vermogen: 1700 Watt
    • Coolwall-behuizing: Ja
    • Warmhoud functie: Nee
    • Hitte functie: Ja
    • Snoeropslag: Nee
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Instelbare korst kleur: Ja
    • Stop/annuleer-knop: Ja
    • Verwijderbare kruimel-lade: Ja
    • Zelf-centrerend brood mechanisme: Ja
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver
  • Inhoud van de verpakking
    • Sandwichplaat: Ja
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
    • Keukenapparaat functies: Koele behuizing, Stopknop, Removable crumb tray, Ontdooi functie
    • Broodlift: Ja
    • Opwarmfunctie: Ja
  • Eigenschappen
    • Kruimellade: Ja
  • 298.90 329.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Dualit broodrooster 2+1 slots - Polished298.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Het ene broodrooster is het andere niet. Deze Vario 2 + 1 Combi toaster van Dualit wordt met de hand gemaakt in Engeland. De extra zware ...299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookshopdepepermolen Kookshopdepepermolen
      Dé toaster onder de toasters, voor heerlijke toast, bagels en tostis Dualit toaster handgemaakt in de UK ouderwetse kwaliteit. Snel op te...329.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161659446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111861007.jpg
      Medion Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster Medion broodrooster 870W zwart (1)
      Medion MD 16734 2snede(n) 870W Zwart, Zilver broodrooster
      • 04061275000641
      • 04015625167348
      • 50056087
      1
    • Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189867253.jpg
      Rowlett Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V Rowlett Esprit Broodrooster - 2 sleuven - Chroom - 1000W (1)
      Rowlett Esprit broodrooster 2 sleuven chroom, 20(h) x 31(b) x 21(d)cm, 230V
      • 05050984616334
      1
    • Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178390141.jpg
      Dualit Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs Lite 2-slots Toaster Grijs Lite 2-slots Toaster Grijs Trendy toaster en tosti apparaat in één Dualit 2 slot Lite Broodrooster Grijs Geschikt voor tostis (d.m.v. optionele set tostiklemmen) Peek & Pop functie; controleer de bruiningsgraad tijdens het toasten Bagel functie Ontdooifunctie Handmatig bedienbare lift (2)
      Dualit Lite 2-slots Toaster Grijs
      • 00619743262240
      • 7144777
      1
    • Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171456161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150555810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172379223.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155324641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172457141.jpg
      Wilfa Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver Met zijn stijlvolle roestvrijstalen design en zijn 1.000 watt vermogen siert de broodrooster elke ontbijttafel. Hij beschikt ook over een kantelfunctie om na het roosteren gemakkelijker bij de sneetjes brood te komen De CT-1000S is een kleine en compacte broodrooster met een krachtig verwarmingselement voor snel roosteren. Hij beschikt over een digitaal display waarmee u eenvoudig het gewenste roosterniveau kunt instellen De Wilfa CT-1000S broodrooster heeft regelbare warmte-instellingen om a... (1)
      Wilfa CT-100S Classic+ 1000 Watt broodrooster - zilver
      • 07044876027481
      • 602748
      • WF-602748
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 273.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 273.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 273.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 273.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 273.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 273.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 295.52
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 295.52
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 295.52
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 295.52
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 273.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 273.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 298.20
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 298.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 298.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 298.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 298.10
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 308.05
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 308.05
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 308.05
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 308.05
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 308.05
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 308.05
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 298.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be