x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KitchenAid Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews KitchenAid Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KitchenAid Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KitchenAid Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132246875.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209465578.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156447419.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219248872.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95118160.jpg
KitchenAid KitchenAid Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots Artisan Broodrooster Amandelwit 2-slots De KitchenAid Artisan Broodrooster heeft een opvallend retro design en is gemaakt van gegoten metaal waardoor de broodrooster zeer robuust is. De Artisan broodrooster biedt de ultieme toastervaring. De automatische sensor brengt het geroosterde brood automatisch omhoog wanneer hij klaar is met toasten. De sleuven zijn 4 cm breed, waardoor je vele soorten broden kunt roosteren. (1)
  • 05413184900700
  • 05413184170226
  • 911103
  • 5KMT2204EAC
2
  • Algemene kenmerken
    • Aantal sandwiches: 2
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Vermogen: 1250 Watt
    • Coolwall-behuizing: Nee
    • Warmhoud functie: Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Beeldscherm type: Geen beeldscherm
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Verwijderbare kruimel-lade: Ja
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Roestvrijstaal
    • Kleur: Beige, Creme, Multi, Wit
  • Inhoud van de verpakking
    • Sandwichplaat: Nee
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
    • Keukenapparaat functies: Removable crumb tray, Ontdooi functie
    • Eenzijdig roosteren: Ja
  • Eigenschappen
    • Kruimellade: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 18 cm
    • Diepte: 33 cm
    • Gewicht: 5 kg
    • Hoogte: 22.5 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 7
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 231.00 299.00 EUR 2
    2
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De KitchenAid Artisan Broodrooster heeft een opvallend retro design en is gemaakt van gegoten metaal waardoor de broodrooster zeer robuus...231.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      KitchenAid broodrooster Artisan met croque-monsieur klem 5KMT2204. Het broodrooster is gemaakt van hoogwaardig gegoten metaal wat het geh...
      239.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • KitchenAid Artisan Broodrooster Onyx Zwart 2-slots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208435845.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145066715.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155948615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216334197.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105517715.jpg
      KitchenAid KitchenAid Artisan Broodrooster Onyx Zwart 2-slots Artisan Broodrooster Onyx Zwart 2-slots Artisan Broodrooster Onyx Zwart 2-slots Met de KitchenAid Artisan Broodrooster Onyx Zwart 2-slots kies je voor gemak en design. Je past de bruiningsgraad nauwkeurig aan met de 7 standen. Zo rooster je jouw toast altijd naar de gewenste knapperigheid. Naast boterhammen, rooster je ook bagels en tosti's. Met de bagelstand rooster je namelijk maar aan één kant en met de tostiklem en het tostiprogramma maak je ook tosti's. Dankzij de metalen buitenkant is het broodrooster erg stevig en gaat 'ie lang mee. (1)
      KitchenAid Artisan Broodrooster Onyx Zwart 2-slots
      • 05413184900717
      • 05413184170202
      • 00859730301020
      • 5KMT2204EOB
      • 976572
      • 6883241
      3
      deal
    • HAY Sowden Toaster Broodrooster Geel (b) 37.5 X (d) 15 X (h) 19.5 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225493271.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216586440.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185956422.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171687604.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171687606.jpg
      HAY HAY Sowden Toaster Broodrooster Geel (b) 37.5 X (d) 15 X (h) 19.5 Cm Sowden Toaster Broodrooster Geel (b) 37.5 X (d) 15 X (h) 19.5 Cm Sowden Toaster Broodrooster Geel (b) 37.5 X (d) 15 X (h) 19.5 Cm Deze moderne broodrooster Sowden van Hay is met zijn aantrekkelijke design de perfecte en stijlvolle dagelijkse hulp De broodrooster heeft een fris crèmegeel met contrasterende bruine en grijze accenten Hij bestaat uit duurzaam kunststof en roestvrij staal en wordt daarmee een trouwe metgezel in de keuken Uitgerust met een bruiningswijzerplaat om de perfecte bruiningsgraad van de broodrooster in te stellen De broodrooster is 37,5 cm breed, 15 cm diep en 19,5 cm hoog, Fabrikant: Hay (1)
      HAY Sowden Toaster Broodrooster Geel (b) 37.5 X (d) 15 X (h) 19.5 Cm
      • 05710441281573
      • 540782
      2
    • Dualit Vario 2 + 1 Combi
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122115107.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396539.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158236810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845132.jpg
      Dualit Dualit Vario 2 + 1 Combi Vario 2 + 1 Combi Vario 2 + 1 Combi Dualit broodrooster 2+1 slots - Polished (1)
      Dualit Vario 2 + 1 Combi
      • 00619743312266
      • D31226
      • 31226
      3
    • Brabantia BBEK1031NMB, broodrooster 4 sleuven 1800W, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133182808.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143155190.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143155179.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143155172.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143155182.jpg
      Brabantia Brabantia BBEK1031NMB, broodrooster 4 sleuven 1800W, zwart BBEK1031NMB, broodrooster 4 sleuven 1800W, zwart BBEK1031NMB, broodrooster 4 sleuven 1800W, zwart Brabantia BBEK1031NMB Broodrooster 4 Sleuven RVS Aluminium 1800 Watt - Zwart (1)
      Brabantia BBEK1031NMB, broodrooster 4 sleuven 1800W, zwart
      • 04895206604611
      • 000000000000239250
      • BBEK1031NMB
      • 4696235
      • 4895206604611
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 239.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 228.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 228.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 228.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 228.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 232.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 232.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 232.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 231.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be