x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er buggy's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hamilton buggy

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in buggy categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Hamilton Buggy One Prime X1 Magic Fold Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143187390.jpg
      Hamilton Hamilton Buggy One Prime X1 Magic Fold Green Buggy One Prime X1 Magic Fold Green Buggy One Prime X1 Magic Fold Green (2)
      Hamilton Buggy One Prime X1 Magic Fold Green
      • 08719925240065
      1
      most_sold
      439.00 EUR
    • Hamilton Buggy One Prime X1 Magic Fold Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143187393.jpg
      Hamilton Hamilton Buggy One Prime X1 Magic Fold Grey Buggy One Prime X1 Magic Fold Grey Buggy One Prime X1 Magic Fold Grey (2)
      Hamilton Buggy One Prime X1 Magic Fold Grey
      • 08719925240041
      1
      439.00 EUR
    • Hamilton Buggy One Sport R1 Magic Fold Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143187394.jpg
      Hamilton Hamilton Buggy One Sport R1 Magic Fold Black Buggy One Sport R1 Magic Fold Black Buggy One Sport R1 Magic Fold Black (1)
      Hamilton Buggy One Sport R1 Magic Fold Black
      • 08719925240072
      1
      399.00 EUR
    • Hamilton Buggy One Sport R1 Magic Fold Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143187391.jpg
      Hamilton Hamilton Buggy One Sport R1 Magic Fold Grey Buggy One Sport R1 Magic Fold Grey Buggy One Sport R1 Magic Fold Grey (1)
      Hamilton Buggy One Sport R1 Magic Fold Grey
      • 08719925240089
      1
      399.00 EUR
    • Hamilton Buggy One Essential S1 Magic Fold Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142962094.jpg
      Hamilton Hamilton Buggy One Essential S1 Magic Fold Grey Buggy One Essential S1 Magic Fold Grey Buggy One Essential S1 Magic Fold Grey (1)
      Hamilton Buggy One Essential S1 Magic Fold Grey
      • 08719925240119
      1
      299.00 EUR
    • Hamilton Buggy One Essential S1 Magic Fold Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142962087.jpg
      Hamilton Hamilton Buggy One Essential S1 Magic Fold Red Buggy One Essential S1 Magic Fold Red Buggy One Essential S1 Magic Fold Red (1)
      Hamilton Buggy One Essential S1 Magic Fold Red
      • 08719925240102
      1
      299.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Maclaren DEFAULT
        • maclaren
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Maxi cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Maclaren (maclaren)
      • Quinny (quinny)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Chicco (chicco)
      • Koelstra (koelstra)
      • Babygo (babygo)
      • Baninni (baninni)
      • Britax (britax)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cybex (cybex)
      • Doona (doona)
      • Easywalker (easywalker)
      • FreeON (freeon)
      • Hamilton (hamilton)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hauck (hauck)
      • Kees (kees)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Little World (little_world)
      • Mima (mima)
      • Recaro (recaro)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Topmark (topmark)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €130 (budget)
      • €130 - €225 (low)
      • €225 - €450 (medium)
      • > €450 (high)
    • Varianten (group):
      • Britax Holiday (britax_holiday)
      • Britax Smile (britax_smile)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be