x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bureaus verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Flexworld bureau

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bureau categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Flexworld Boekenplank Flexworld
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146462484.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151515098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151515097.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113202070.jpg
      Flexworld Flexworld Boekenplank Flexworld Boekenplank Flexworld Boekenplank Flexworld Een boekenplank aan het bed? Zo raakt het voorleesboek nooit meer kwijt! Deze boekenplank kan zowel aan uw Flexworld kinderbed bevestigd worden als los aan de muur. De plank is 9,5 cm diep, 35 cm breed en 30 cm hoog. Er is dus plek voor alle lees- en studieboeken. (1)
      Flexworld Boekenplank Flexworld
      • 05706459072876
      1
      138.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • VidaXL (vidaxl)
      • MOOS (moos)
      • Alterego (alterego)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Décoris (de_coris)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexworld (flexworld)
      • Functionals (functionals)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hama (hama)
      • Handed By (handed_by)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Madison (madison)
      • Meubella (meubella)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Pinolino (pinolino)
      • Polini (polini)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik (puik)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tenzo (tenzo)
      • Torna (torna)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Woodman (woodman)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zack (zack)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €225 (budget)
      • €225 - €400 (low)
      • €400 - €575 (medium)
      • €575 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (hoogte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 18 cm (diepte_in_cm_18.0)
      • 55 cm (diepte_in_cm_55.0)
      • 59 cm (diepte_in_cm_59.0)
      • 60 cm (diepte_in_cm_60.0)
      • 62 cm (diepte_in_cm_62.0)
    • Varianten (group):
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
    • Geslacht (geslacht):
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Rechthoek (rechthoek)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 120 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (breedte_cm_4)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • 33.2 kg (gewicht_kg_33.2)
      • 65.1 kg (gewicht_kg_65.1)
    • Type tafel (type_tafel):
      • Computer desk (computer_desk)
      • Corner table (corner_table)
      • Electrical table (electrical_table)
      • Office table (office_table)
      • Writing desk (writing_desk)
    • teamvergelijk@vergelijk.be