x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bureaus verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roba bureau

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bureau categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Roba Schoolbureau met stoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151165543.jpg
      Roba Roba Schoolbureau met stoel Schoolbureau met stoel Schoolbureau met stoel De roba schooltafel met stoel van gelakt MDF in modern design is een blikvanger in de kinderkamer. Met zijn eenvoudige, witte uitstraling past het kinderbureau met stoel perfect in elke kinderkamer. Het bureau met gefreesde groeven voor het opbergen van pennen biedt voldoende opbergruimte voor pennen en ander schildersmateriaal onder het klaptafelblad. Dankzij de dempingsbeslagen en de veiligheidsafstand tussen tafelblad en tafel wordt voorkomen dat de vingers worden bekneld. In het rollenspe... (1)
      Roba Schoolbureau met stoel
      • 04005317317144
      1
      104.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • VidaXL (vidaxl)
      • MOOS (moos)
      • Alterego (alterego)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Décoris (de_coris)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexworld (flexworld)
      • Functionals (functionals)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hama (hama)
      • Handed By (handed_by)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Madison (madison)
      • Meubella (meubella)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nancy HomeStore (nancy_homestore)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Pinolino (pinolino)
      • Polini (polini)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik (puik)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tenzo (tenzo)
      • Torna (torna)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Woodman (woodman)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zack (zack)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €225 (budget)
      • €225 - €400 (low)
      • €400 - €575 (medium)
      • €575 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 50 cm (hoogte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 18 cm (diepte_in_cm_18.0)
      • 55 cm (diepte_in_cm_55.0)
      • 59 cm (diepte_in_cm_59.0)
      • 60 cm (diepte_in_cm_60.0)
      • 62 cm (diepte_in_cm_62.0)
    • Varianten (group):
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
    • Geslacht (geslacht):
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Rechthoek (rechthoek)
    • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 120 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (breedte_cm_4)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • 22.0 kg (gewicht_kg_22.0)
      • 33.2 kg (gewicht_kg_33.2)
      • 65.1 kg (gewicht_kg_65.1)
    • Type tafel (type_tafel):
      • Computer desk (computer_desk)
      • Corner table (corner_table)
      • Electrical table (electrical_table)
      • Office table (office_table)
      • Writing desk (writing_desk)
    • teamvergelijk@vergelijk.be