x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bialetti Kitty 200 ml percolator

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bialetti Kitty 200 ml percolator
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bialetti Kitty 200 ml percolator
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bialetti Kitty 200 ml percolator
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183567611.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185014748.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199306123.jpg
Bialetti Bialetti Kitty 200 ml percolator Kitty 200 ml percolator Kitty 200 ml percolator De roestvrij stalen Kitty koffiemaker van Bialetti heeft een prachtig Italiaans design en zorgt binnen enkele minuten voor een heerlijke, traditioneel gebrouwen espresso. De espressomaker is te gebruiken op alle warmtebronnen inclusief inductie. (2)
  • 08006363018067
7
good_buy
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal, Nylon
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 13 cm
    • Hoogte: 16 cm
    • Lengte: 12 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 29.00 35.90 EUR 7
    7
    • Amazon Amazon
      UITZONDERLIJKE KOFFIE: Van zijn harmonieuze vormen tot de hoogwaardige materialen en het gebruiksgemak, het Kitty-koffiezetapparaat heeft...29.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bialetti Kitty Peculator RVS Inductie - 4 kops31.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.be vtwonen.be
      Bestel Bialetti Kitty Percolator 4 kops online bij vtwonen. Alle Bialetti Thee en koffieaccessoires uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 be...
      32.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fonq.be Fonq.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De roestvrij stalen Kitty koffiemaker van Bialetti heeft een prachtig Italiaans design en zorgt binnen enkele minuten voor een heerlijke,...
      33.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      Deze Kitty percolator (4-kops) van Bialetti is de meest bekende koffiezetter ter wereld. Met behulp van deze authentieke 'pruttelaar' maa...35.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Percolator Bialetti Kitty 4-kops online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Bialetti bij Etrias.35.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Deze Kitty percolator (4-kops) van Bialetti is de meest bekende koffiezetter ter wereld. Met behulp van deze authentieke 'pruttelaar' maa...35.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199796656.jpg
      Bialetti Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml (1)
      Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml
      • 08006363034814
      2
    • Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223828869.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155870251.jpg
      Berghoff Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Bestel Cafetière BergHOFF Essentials 600 ml online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk BergHOFF bij Etrias. (1)
      Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials
      • 05413821074405
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 28.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 28.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 28.10
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 28.10
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.10
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 28.84
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be