x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bialetti Venus Induction 10 kopjes

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bialetti Venus Induction 10 kopjes
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bialetti Venus Induction 10 kopjes
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bialetti Venus Induction 10 kopjes
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211726015.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167905990.jpg
Bialetti Bialetti Venus Induction 10 kopjes Venus Induction 10 kopjes Venus Induction 10 kopjes De Bialetti Moka Venus zet eenvoudig een koffie espresso of heerlijke cappuccino. Vul de onderkant met heet water tot aan het ventiel. Plaats daarna het zeefje met een iets grovere espresso maling. Draai de uitschenkkan er stevig op. Breng het water aan de kook op een warmtebron. Als de espresso bijna gevuld is in de uitschenkkan, haal het dan van de warmtebron af en schenk het uit na een minuut. Voor een cappuccino zet eerst een sterke espresso en schenk daar de warme melk over. En genieten ... (1)
  • 08006363016858
  • 0001685
2
  • Technische details
    • Koffiezetapparaat type: Espresso pot
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 14 cm
    • Hoogte: 26 cm
    • Lengte: 15 cm
  • 48.90 53.64 EUR 2
    2
    • Kookshopdepepermolen Kookshopdepepermolen
      De Bialetti Moka Venus zet eenvoudig een koffie espresso of heerlijke cappuccino. Vul de onderkant met heet water tot aan het ventiel. Pl...48.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Voor 10 kopjes. Inductiebodem Vaatwasserbestendig.53.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95122171.jpg
      Leopold Vienna Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml French Press Luxe koffiemaker - 350 ml French Press Luxe koffiemaker - 350 ml Leopold Vienna - Koffie- & theemaker Luxe 350ml (1)
      Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml
      • 08711871015353
      • 709183
      4
    • Aerolatte 3-kops cafetière
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142272113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255662.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255660.jpg
      Aerolatte Aerolatte 3-kops cafetière 3-kops cafetière 3-kops cafetière Met deze cafetière van het kwaliteitsmerk Aerolatte, ook wel 'French Press' genoemd, geniet je van rijke, aromatische koffie. Koffie zetten met de cafetière... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Aerolatte 3-kops cafetière
      • 05039179001308
      • 709083
      • 4305105
      3
    • Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172646542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144466470.jpg
      Stelton Stelton EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L Deze cafetière van het merk Stelton is een must-have voor elke koffie liefhebber. De cafetière heeft een prachtige Scandinavisch ontwerp, wat hem een stijlv... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • 05709846010826
      4
      deal
    • Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142267680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223708893.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141527669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183191759.jpg
      Eva Solo Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart Koffie maker CafeSolo Gewoven Zwart - Eva Solo (1)
      Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart
      • 05706631075817
      • 05706631007009
      • 567595
      5
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 39.66
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 39.66
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 48.58
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 48.58
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 48.58
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 48.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be