x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bodum Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bodum Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bodum Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bodum Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105489870.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223872113.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216223478.jpg
Bodum Bodum Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter Cafetiere Bistro Nouveau Zwart 1 Liter Met het typische Bodum Press filtersysteem voor een volle aromatische koffie Van hittebestendig en smaakneutraal borosilicaatglas de standaard voor alle Bodum koffiezetapparaten Met plastic handvat, zodat je je handen bij het uitgeven niet verbrandt Geen milieuschadelijke papieren filters of plastic capsules meer Gemaakt in Europa (1)
  • 00727015111810
2
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Glas, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
  • 30.41 44.98 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Met het typische Bodum Press filtersysteem voor een volle aromatische koffie Van hittebestendig en smaakneutraal borosilicaatglas de sta...30.41, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bodum Bistro Nouveau Cafeti?re - 8-kops - 1,0 l - Zwart44.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199796656.jpg
      Bialetti Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml (1)
      Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml
      • 08006363034814
      2
    • Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223828869.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155870251.jpg
      Berghoff Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Bestel Cafetière BergHOFF Essentials 600 ml online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk BergHOFF bij Etrias. (1)
      Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials
      • 05413821074405
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 30.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 30.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.48
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 30.41
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 30.41
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.41
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.41
    • teamvergelijk@vergelijk.be