x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bodum Kenya Cafetière 1 L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bodum Kenya Cafetière 1 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bodum Kenya Cafetière 1 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bodum Kenya Cafetière 1 L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84735088.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162693780.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142995844.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84735089.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84735087.jpg
Bodum Bodum Kenya Cafetière 1 L Kenya Cafetière 1 L Kenya Cafetière 1 L Caffettiera koffiezetapparaat Roestvrij stalen frame met borosilicaatglas beker Capaciteit 1L/34oz (1)
  • 00727015847085
  • 00727015108520
2
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 1 L
    • Dubbelwandig: Nee
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Capaciteit in kopjes: 8 Cups
  • Design
    • Materiaal: Glas, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
    • Vorm: Ovaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 16.8 cm
    • Diepte: 12 cm
    • Hoogte: 24.5 cm
  • Prestatie
    • Cappuccino maken: Nee
    • Espresso maken: Ja
    • Koffie maken: Ja
    • Latte macchiato maken: Nee
  • 33.45 35.93 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Caffettiera koffiezetapparaat Roestvrij stalen frame met borosilicaatglas beker Capaciteit 1L/34oz33.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Franse pers koffiezetapparaat serveert 8 kopjes Gemaakt van hittebestendig borosilicaatglas Roestvrij stalen frame en filteronderdelen Ge...35.93, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95122171.jpg
      Leopold Vienna Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml French Press Luxe koffiemaker - 350 ml French Press Luxe koffiemaker - 350 ml Leopold Vienna - Koffie- & theemaker Luxe 350ml (1)
      Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml
      • 08711871015353
      • 709183
      4
    • Aerolatte 3-kops cafetière
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142272113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255662.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255660.jpg
      Aerolatte Aerolatte 3-kops cafetière 3-kops cafetière 3-kops cafetière Met deze cafetière van het kwaliteitsmerk Aerolatte, ook wel 'French Press' genoemd, geniet je van rijke, aromatische koffie. Koffie zetten met de cafetière... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Aerolatte 3-kops cafetière
      • 05039179001308
      • 709083
      • 4305105
      3
    • Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172646542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144466470.jpg
      Stelton Stelton EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L Deze cafetière van het merk Stelton is een must-have voor elke koffie liefhebber. De cafetière heeft een prachtige Scandinavisch ontwerp, wat hem een stijlv... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • 05709846010826
      4
      deal
    • Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142267680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223708893.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141527669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183191759.jpg
      Eva Solo Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart Koffie maker CafeSolo Gewoven Zwart - Eva Solo (1)
      Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart
      • 05706631075817
      • 05706631007009
      • 567595
      5
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.45
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 30.54
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.54
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.54
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 33.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.45
    • teamvergelijk@vergelijk.be