x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

La Cafetière Pisa Cafetière 1 L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews La Cafetière Pisa Cafetière 1 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties La Cafetière Pisa Cafetière 1 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
La Cafetière Pisa Cafetière 1 L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223829780.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/82863039.jpg
La Cafetière La Cafetière Pisa Cafetière 1 L Pisa Cafetière 1 L Pisa Cafetière 1 L La Cafetière Red 'Pisa' 8 Cup Cafetière - 1 L (1¾ pinten) Eenvoudig in gebruik: voeg gewoon warm water toe met je favoriete koffiedik voor een soepel, rijk brouwsel elke keer De cafetière is gemaakt van hittebestendig borosilicaatglas en hoogwaardig roestvrij staal, met levendige rode afwerking Het koffiezetapparaat heeft een roestvrijstalen filter en zuiger en wordt geleverd in 2 maten; 3 kopjes - 350 ml (½ pint) en 8 kopjes - 1 L (1¾ pinten) Dit koffiezetapparaat is zowel praktisch als stij... (1)
  • 05011561005132
2
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 1 L
    • Dubbelwandig: Nee
    • Machine-wasbaar: Nee
  • Technische details
    • Capaciteit in kopjes: 8 Cups
  • Design
    • Materiaal: Glas, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver, Rood
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17.5 cm
    • Hoogte: 23.8 cm
  • Prestatie
    • Cappuccino maken: Nee
    • Espresso maken: Ja
    • Koffie maken: Ja
    • Latte macchiato maken: Nee
  • 25.04 30.33 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      La Cafetière Red 'Pisa' 8 Cup Cafetière - 1 L (1¾ pinten) Eenvoudig in gebruik: voeg gewoon warm water toe met je favoriete koffiedik voo...25.04, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      La Cafetière Pisa cafetière 1L30.33, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • Bialetti Koffiezetapparaat Bialetti “Moka Rainbow 3-cup Light Blue”
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156412489.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221457209.jpg
      Bialetti Bialetti Koffiezetapparaat Bialetti “Moka Rainbow 3-cup Light Blue” Koffiezetapparaat Bialetti “Moka Rainbow 3-cup Light Blue” Koffiezetapparaat Bialetti “Moka Rainbow 3-cup Light Blue” De Bialetti "Rainbow" moka koffiepotten zijn er in verschillende felle kleuren en beloven u een zalige ochtend met een heerlijk kopje koffie. De koffiezetapparaten zijn gemaakt van aluminium, terwijl de knop en het handvat van zwart plastic zijn gemaakt. U kunt er 130 ml (of 3 kleine espressokopjes) koffie per keer mee zetten.In 1933 creëerde "Bialetti" 's werelds eerste moka koffiepot, die al snel uitgroeide tot het centrale symbool van de vroege Italiaanse ochtenden en over de hele wereld r... (3)
      Bialetti Koffiezetapparaat Bialetti “Moka Rainbow 3-cup Light Blue”
      • 08006363018661
      3
      deal
    • Bialetti - Induction Adapter Plate Ø 13 cm - Silver (DCD08)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206117784.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131129414.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199321787.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210504401.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207360826.jpg
      Bialetti Bialetti - Induction Adapter Plate Ø 13 cm - Silver (DCD08) - Induction Adapter Plate Ø 13 cm - Silver (DCD08) - Induction Adapter Plate Ø 13 cm - Silver (DCD08) Adapter voor het gebruik van koffiepotten en kookgerei op inductiekookplaten, een praktische en veelzijdige aangebondender in de keuken Hoogwaardige materialen: hoogwaardige stalen behuizing voor ideale warmteoverdracht Multifunctioneel: geschikt voor koffiezetapparaten tot zes kopjes en kleine potten en pannen Behuizing van zeer sterk staal voor ideale warmteoverdracht, Gewicht: 7.275254646E-4 Pond, Fabrikant: Bialetti (1)
      Bialetti - Induction Adapter Plate Ø 13 cm - Silver (DCD08)
      • 08002617007412
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 35.09
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 35.09
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 35.09
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 32.79
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 32.79
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 35.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 35.09
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 35.09
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.09
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 35.09
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 35.09
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.63
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.63
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.63
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 27.39
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.04
    • teamvergelijk@vergelijk.be