x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Leopold Vienna Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Leopold Vienna Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Leopold Vienna Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Leopold Vienna Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125918276.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149214235.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181938817.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255681.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159167085.jpg
Leopold Vienna Leopold Vienna Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml Bredemeijer slow coffee maker lento 880ml Glas Hittebestendige handgreep Met roestvrijstalen filter 880 ml Merk Leopold Vienna (1)
  • 08711871011171
  • 4306905
2
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 0.88 L
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Garantie: 2 jaar
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal, Glas
    • Kleur: Transparant, Zwart, Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 13 cm
    • Hoogte: 20 cm
    • Lengte: 13 cm
  • 32.20 32.20 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Glas Hittebestendige handgreep Met roestvrijstalen filter 880 ml Merk Leopold Vienna32.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Slow Coffee Maker Lento 880ml32.20, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199796656.jpg
      Bialetti Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml (1)
      Bialetti Moka Express I Love Coffee - Percolator - Rood - 6 kops - 300ml
      • 08006363034814
      2
    • Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223828869.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155870251.jpg
      Berghoff Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials Bestel Cafetière BergHOFF Essentials 600 ml online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk BergHOFF bij Etrias. (1)
      Berghoff Cafetiere 0.6 L - Rvs - Berghoff Essentials
      • 05413821074405
      4
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 33.40
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.40
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 32.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.70
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.20
    • teamvergelijk@vergelijk.be