x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Leopold Vienna French Press koffiemaker - 350 ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Leopold Vienna French Press koffiemaker - 350 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Leopold Vienna French Press koffiemaker - 350 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Leopold Vienna French Press koffiemaker - 350 ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/82863063.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/82863062.jpg
Leopold Vienna Leopold Vienna French Press koffiemaker - 350 ml French Press koffiemaker - 350 ml French Press koffiemaker - 350 ml Leopold Vienna - Koffie- & theemaker 350ml (1)
  • 04014868015348
  • 4303708
  • 709182
4
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 0.35 L
    • Dubbelwandig: Nee
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Capaciteit in kopjes: 3 Cups
  • Design
    • Materiaal: Glas, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver, Transparant
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12.4 cm
    • Diepte: 8 cm
    • Hoogte: 17 cm
    • Lengte: 8 cm
  • 18.00 21.90 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Stel met deze elegante French Press zelf de koffiesterkte en bereidingstijd vast. Het koffiezetapparaat is gemaakt van glas en hoogglans ...18.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Leopold Vienna - Koffie- & theemaker 350ml19.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Cafetière Leopold Vienna 350ml online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Leopold Vienna bij Etrias.21.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      Deze prachtige cafetière van Leopold Vienna is een echte eyecatcher in de keuken. Daarnaast is deze cafetière ook heel praktisch in gebru...21.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95122171.jpg
      Leopold Vienna Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml French Press Luxe koffiemaker - 350 ml French Press Luxe koffiemaker - 350 ml Leopold Vienna - Koffie- & theemaker Luxe 350ml (1)
      Leopold Vienna French Press Luxe koffiemaker - 350 ml
      • 08711871015353
      • 709183
      4
    • Aerolatte 3-kops cafetière
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142272113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255662.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255660.jpg
      Aerolatte Aerolatte 3-kops cafetière 3-kops cafetière 3-kops cafetière Met deze cafetière van het kwaliteitsmerk Aerolatte, ook wel 'French Press' genoemd, geniet je van rijke, aromatische koffie. Koffie zetten met de cafetière... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Aerolatte 3-kops cafetière
      • 05039179001308
      • 709083
      • 4305105
      3
    • Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172646542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144466470.jpg
      Stelton Stelton EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L Deze cafetière van het merk Stelton is een must-have voor elke koffie liefhebber. De cafetière heeft een prachtige Scandinavisch ontwerp, wat hem een stijlv... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • 05709846010826
      4
      deal
    • Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142267680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223708893.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141527669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183191759.jpg
      Eva Solo Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart Koffie maker CafeSolo Gewoven Zwart - Eva Solo (1)
      Eva Solo CafeSolo Coffeemaker 1 liter glas zwart
      • 05706631075817
      • 05706631007009
      • 567595
      5
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 19.24
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.24
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.24
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.24
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 19.24
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 15.72
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.72
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 15.72
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 16.22
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 18.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 18.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be