x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Stelton EM Press Cafetière 1 L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Stelton EM Press Cafetière 1 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Stelton EM Press Cafetière 1 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Stelton EM Press Cafetière 1 L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969253.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614847.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172646542.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144466470.jpg
Stelton Stelton EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L Deze cafetière van het merk Stelton is een must-have voor elke koffie liefhebber. De cafetière heeft een prachtige Scandinavisch ontwerp, wat hem een stijlv... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 05709846010826
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 1 L
    • Dubbelwandig: Nee
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Koffiezetapparaat type: Cafetière
    • Capaciteit in kopjes: 8 Cups
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 10.5 cm
    • Hoogte: 23 cm
    • Lengte: 5 cm
  • 59.95 66.46 EUR 4
    4
    • Kookexpert Kookexpert
      Deze cafetière van het merk Stelton is een must-have voor elke koffie liefhebber. De cafetière heeft een prachtige Scandinavisch ontwerp,...
      59.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Cafetière Stelton EM77 Black 1 L online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Stelton bij Etrias.
      59.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coffeefriend Coffeefriend
      7.666666666666667 (1)
      Het "EM" Franse koffiezetapparaat uit de "Stelton Classic" lijn is zeer elegant en functioneel. Het is ontworpen door de beroemde Deense ...
      59.96, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Perfecte koffie geniet van cafékwaliteit, heel comfortabel thuis. Dit koffiezetapparaat verzadigt de koffie volledig met water, wat resu...66.46, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Quttin Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200757511.jpg
      Quttin Quttin Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium (1)
      Quttin Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium
      • 08433774690948
      1
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • Aerolatte 3-kops cafetière
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142272113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255662.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255660.jpg
      Aerolatte Aerolatte 3-kops cafetière 3-kops cafetière 3-kops cafetière Met deze cafetière van het kwaliteitsmerk Aerolatte, ook wel 'French Press' genoemd, geniet je van rijke, aromatische koffie. Koffie zetten met de cafetière... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Aerolatte 3-kops cafetière
      • 05039179001308
      • 709083
      • 4305105
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be