x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Stelton Theo cafetière 0.8l

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Stelton Theo cafetière 0.8l
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Stelton Theo cafetière 0.8l
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Stelton Theo cafetière 0.8l
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143254335.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113127302.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145610426.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129015549.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171890951.jpg
Stelton Stelton Theo cafetière 0.8l Theo cafetière 0.8l Theo cafetière 0.8l Bestel Stelton Theo Cafetière 0,8 L online bij vtwonen. Alle Stelton Thee en koffieaccessoires uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, vrijdag in huis (1)
  • 05709846019782
5
deal
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 0.8 L
    • Dubbelwandig: Nee
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Koffiezetapparaat type: Cafetière
    • Capaciteit in kopjes: 4 Cups
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 835 g
    • Breedte (cm): 10.5 cm
    • Diepte: 6 cm
    • Gewicht: 0.835 kg
    • Hoogte: 20 cm
  • Design
    • Materiaal: Steengoed, Bamboe, Aardewerk, Hout, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
    • Vorm: Cirkel
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 66.90 93.95 EUR 5
    5
    • vtwonen.be vtwonen.be
      Bestel Stelton Theo Cafetière 0,8 L online bij vtwonen. Alle Stelton Thee en koffieaccessoires uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, z...
      66.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Fonq.be Fonq.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Theo's koffie is heerlijk! Dat ervaar je zelf ook met de Stelton Theo cafetière die gemaakt is van aardewerk, wat de warmte goed vasthoud...
      66.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      Deze cafetière van het Scandinavische merk Stelton is een stijlvolle toevoeging aan elke keuken! Dit prachtige ontwerp combineert Scandin...
      69.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Cafetière Stelton Theo 0,8 L online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Stelton bij Etrias.
      69.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coffeefriend Coffeefriend
      7.666666666666667 (1)
      Het Franse koffiezetapparaat Stelton "Theo" combineert de Scandinavische stijl met de Aziatische cultuur. Gemaakt van matzwart aardewerk ...
      75.16, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Quttin Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200757511.jpg
      Quttin Quttin Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium (1)
      Quttin Italiaanse Koffiepot Quttin Aluminium
      • 08433774690948
      1
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • Aerolatte 3-kops cafetière
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142272113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255662.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94255660.jpg
      Aerolatte Aerolatte 3-kops cafetière 3-kops cafetière 3-kops cafetière Met deze cafetière van het kwaliteitsmerk Aerolatte, ook wel 'French Press' genoemd, geniet je van rijke, aromatische koffie. Koffie zetten met de cafetière... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Aerolatte 3-kops cafetière
      • 05039179001308
      • 709083
      • 4305105
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 68.09
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 68.09
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 67.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 66.60
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 66.60
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 66.60
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 66.60
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 66.60
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.60
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 66.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 66.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 66.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 66.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 66.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 66.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be