x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weis Presspot Cafetière - 0,8 l

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weis Presspot Cafetière - 0,8 l
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weis Presspot Cafetière - 0,8 l
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weis Presspot Cafetière - 0,8 l
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205850811.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/91105637.jpg
Weis Weis Presspot Cafetière - 0,8 l Presspot Cafetière - 0,8 l Presspot Cafetière - 0,8 l Weis Presspot Cafetière - 0,8 l (1)
  • 04010411181805
1
  • Algemene kenmerken
    • Dubbelwandig: Ja
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs
  • 36.28 36.28 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Weis Presspot Cafetière - 0,8 l36.28, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127493056.jpg
      G.A.T. Italy G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Italiaanse Percolator 6 cups Met deze luxe Lady Oro percolator van G.A.T. Italia zet u de lekkerste, traditionele Italiaanse koffie op tafel. De percolator is makkelijk in gebruik. Schr... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      G.A.T. Italy Italiaanse Percolator 6 cups
      • 08007126002231
      2
    • Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91208781.jpg
      Alessi Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops Met deze modern vormgegeven percolator van het merk Alessi maakt u in een handomdraai een heerlijk kopje aromatische espresso. Deze percolator heeft een zwa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Alessi Percolator Alessi Pulcina Full Black 6-Kops
      • 08003299400591
      3
    • Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614847.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172646542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144466470.jpg
      Stelton Stelton EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L EM Press Cafetière 1 L Deze cafetière van het merk Stelton is een must-have voor elke koffie liefhebber. De cafetière heeft een prachtige Scandinavisch ontwerp, wat hem een stijlv... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Stelton EM Press Cafetière 1 L
      • 05709846010826
      4
      deal
    • Bialetti Espressomaker - Moka Express - 3 kops - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223836025.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175426705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172219952.jpg
      Bialetti Bialetti Espressomaker - Moka Express - 3 kops - zwart Espressomaker - Moka Express - 3 kops - zwart Espressomaker - Moka Express - 3 kops - zwart "Moka Express" - het klassieke en meest populaire Bialetti moka koffiezetapparaat. Bialetti produceerde de eerste "Moka Express" espressomachine op fornuis in 1933. Het is een zeer eenvoudige maar heerlijke manier om uw koffie te bereiden.Stijlvol en charmant "Moka Express" koffiezetapparaat van Bialetti behoudt de klassieke, decennia oude design elementen. Dit koffiezetapparaat is bekleed met aluminium en heeft een knop en een handvat van kunststof voor gebruiksgemak en eenvoudig serveren. D... (1)
      Bialetti Espressomaker - Moka Express - 3 kops - zwart
      • 08006363018401
      8
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 36.28
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.28
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.28
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.28
    • teamvergelijk@vergelijk.be