x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bo Camp Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bo Camp Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bo Camp Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bo Camp Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84558335.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84558336.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84558332.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84558334.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218917438.jpg?ts=1
Bo Camp Bo Camp Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury Urban Outdoor Relaxstoel Bloomsbury Bo-Camp - Urban Outdoor - Relaxstoel - Bloomsbury - L - Oxford polyester - Grijs (4)
  • 08712013003702
  • 1200370
2
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 5.85 kg
    • Breedte (cm): 78 cm
    • Diepte: 80 cm
    • Hoogte: 96 cm
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Hout
    • Stoel eigenschappen: Vouwbaar
    • Kleur: Grijs, Bruin
  • Algemene kenmerken
    • Tuinstoel type: Verstelbare stoelen, Dining stoelen
  • Technische details
    • Inklapbaar: Ja
  • 129.95 131.20 EUR 2
    2
    • Toppy.be Toppy.be
      De Bo-Camp Bloomsbury vlinderstoel is een hele luxe en comfortabele stoel die je overal mee naartoe kunt nemen. Ga je op vakantie en wil ...129.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bo-Camp - Urban Outdoor - Relaxstoel - Bloomsbury - L - Oxford polyester - Grijs131.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • EOE Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212950002.jpg?ts=1
      EOE EOE Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey) Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey) Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey) Deze campingstoel van het merk EOE is onderdeel van de Faltstohl serie. Door de prachtige vormgeving is deze stoel zeer handig in gebruik. Deze stoel van EO... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      EOE Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey)
      • 04260324830592
      3
    • Brunner Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175309488.jpg?ts=1
      Brunner Brunner Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Belangrijkste informatie: Type: klapstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: 4-kantig frame; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: Aluminium; Afmetingen: Zit hoogte: 42 cm; Maximale capaciteit: 120 kg; Afmetingen (L x B x H): 54 x 65 x 89; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 52 x 92 x 9; Gewicht (ca.): 2.18 kg; Belangrijkste informatie: Uitrusting: Armleuning (1)
      Brunner Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • 08022068075808
      1
      deal
    • Brunner Dream 3D Chair, grijs 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219450240.jpg?ts=1
      Brunner Brunner Dream 3D Chair, grijs 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Dream 3D Chair, grijs 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Dream 3D Chair, grijs 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Belangrijkste informatie: Type: klapstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: 4-kantig frame; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: Aluminium; Afmetingen: Zit hoogte: 48 cm; Maximale capaciteit: 150 kg; Afmetingen (L x B x H): 49 x 42,5 x 120; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 112 x 48 x 15; Gewicht (ca.): 5.7 kg; Belangrijkste informatie: Uitrusting: Armleuning; Details: Aanvullende gegevens: Materiaal bekleding: ademend, gewatteerde 3D ... (1)
      Brunner Dream 3D Chair, grijs 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • 08022068065878
      1
    • Bach Kiwi Stoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215517678.jpg?ts=1
      Bach Bach Kiwi Stoel Kiwi Stoel Kiwi Stoel De Kiwi heeft een brede zitting en hoge rugleuning voor onbeperkt comfort met behoud van een compact pakformaat en een laag gewicht. Uw perfecte metgezel voor ultiem buiten loungen. (1)
      Bach Kiwi Stoel
      • 07615523347667
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 120.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 120.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 120.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 120.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 120.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 120.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 121.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 121.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 122.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 124.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 124.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 124.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 124.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 124.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 124.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 124.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 124.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 124.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 118.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 118.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 124.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 123.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 123.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 124.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 123.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 124.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 121.50
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 121.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be