x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bo Camp Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bo Camp Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bo Camp Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bo Camp Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228472706.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228472716.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106613666.jpg?ts=1
Bo Camp Bo Camp Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw Kinderstoel Copa Rio Safety-Lock Blauw Een zeer compacte klapstoel voor kinderen. Een stoel waarbij stijl, comfort en functionaliteit worden gecombineerd. Voorzien van een sterke 600 denier polyester stof en een lichtgewicht aluminium frame. Daarnaast is deze stoel voorzien van extra stabilisatoren en een 'safety-lock' tegen ongewenst inklappen. Compact mee te nemen (ingeklapt lxbxh): 51x45x6,5 centimeter. Zithoogte: 33 cm. Zitdiepte: 36 cm. Zitbreedte: 37 cm. Ruglengte: 48 cm. Maximale belasting: 80 kilogram. (1)
  • 08712013119311
  • 1211931
2
  • Algemene kenmerken
    • Zithoogte cm: 33 cm
    • Inclusief armleuning: Ja
    • Montuur materiaal: aluminium
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Heren, Dames
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Stoel eigenschappen: Met armleuning
    • Kleur: Blauw
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 80 kg
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 55 cm
    • Hoogte: 90 cm
  • 38.59 42.95 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bo-Camp Copa Rio Kindercampingstoel - Klapstoel - Safety-look - Blauw38.59, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Soellaart Soellaart
      Een zeer compacte klapstoel voor kinderen. Een stoel waarbij stijl, comfort en functionaliteit worden gecombineerd. Voorzien van een ster...42.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • EOE Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212950002.jpg?ts=1
      EOE EOE Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey) Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey) Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey) Deze campingstoel van het merk EOE is onderdeel van de Faltstohl serie. Door de prachtige vormgeving is deze stoel zeer handig in gebruik. Deze stoel van EO... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      EOE Faltstohl M Vouwstoel (Maat One Size, dove grey)
      • 04260324830592
      3
    • Brunner Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175309488.jpg?ts=1
      Brunner Brunner Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Belangrijkste informatie: Type: klapstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: 4-kantig frame; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: Aluminium; Afmetingen: Zit hoogte: 42 cm; Maximale capaciteit: 120 kg; Afmetingen (L x B x H): 54 x 65 x 89; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 52 x 92 x 9; Gewicht (ca.): 2.18 kg; Belangrijkste informatie: Uitrusting: Armleuning (1)
      Brunner Ikaro Ultralight Folding Chair 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • 08022068075808
      1
      deal
    • Bo Camp Kinderstoel - Comfort - Opvouwbaar - Antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172647716.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491840.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491841.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120491844.jpg?ts=1
      Bo Camp Bo Camp Kinderstoel - Comfort - Opvouwbaar - Antraciet Kinderstoel - Comfort - Opvouwbaar - Antraciet Kinderstoel - Comfort - Opvouwbaar - Antraciet Bestel Kinderstoel Bo-Camp Comfort Antraciet online. Bekijk alle Tentbenodigdheden van het merk Bo-Camp bij Etrias. (1)
      Bo Camp Kinderstoel - Comfort - Opvouwbaar - Antraciet
      • 08712013671703
      2
    • Eno Campingstoel Eno Lounger DL Grey Charcoal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153807556.jpg?ts=1
      Eno Eno Campingstoel Eno Lounger DL Grey Charcoal Campingstoel Eno Lounger DL Grey Charcoal Campingstoel Eno Lounger DL Grey Charcoal De Lounger stoel van het merk Eno is een heerlijke veelzijdige, comfortabele campingstoel. De camping stoel is gemaakt van nylon. Dit materiaal is bijzonder... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Eno Campingstoel Eno Lounger DL Grey Charcoal
      • 00811201016468
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 38.69
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.69
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.69
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.36
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.36
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.36
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.36
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.36
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.36
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 38.65
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 38.65
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 38.59
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 38.59
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 38.59
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 38.59
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 38.59
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 38.59
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 38.59
    • teamvergelijk@vergelijk.be